C.H. Złote Tarasy – to nasza nowa lokalizacja w Warszawie. Odwiedź na w nowym miejscu.

C.H. Złote Tarasy w Warszawie – to właśnie tutaj powstało nowe stoisko naszej marki. Serdecznie zapraszamy wszystkie mieszkanki Warszawy i nie tylko!

3.11 w sobotę, miało miejsce oficjalne otwarcie naszego kolejnego, warszawskiego stoiska. Świetna lokalizacja, doskonale znany i jeden z najmodniejszych  punktów na mapie Warszawy – C.H. Złote Tarasy. To właśnie tutaj otworzyliśmy nasze nowe stoisko z kosmetykami marki Golden Rose. Na miejscu przygotowanych zostało kilka interesujących atrakcji i niespodzianek, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem naszych pierwszych klientek w C.H Złote Tarasy.

Wyjątkowe stoisko w C.H. Złote Tarasy

Nasze nowe stoisko mieści się na poziomie 0 w pobliżu sklepu Gatta i salonu Orange. Ponadto, wyróżnia się na tle innych naszych punktów na terenie Polski, nowoczesnym conceptem i wyjątkowym designem.

Nowy punkt wypełniony jest oczywiście po brzegi kosmetykami naszej marki z uwzględnieniem wszystkich nowości i obowiązujących trendów w makijażu.

Wybierając się więc na zakupy serdecznie zapraszamy wszystkie warszawianki oraz osoby będące w stolicy  do odwiedzenia  naszego nowego miejsca.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *