C.H. Złote Tarasy i wyjątkowy gość – blogerka Kitulec Takie odwiedziny to dla nas przyjemność!

Z okazji otwarcia naszego najnowszego stoiska – W C.H. Złote Tarasy – mieliśmy przyjemność zaprosić Panią Kasię Kałuską, szerzej znaną jako Kitulec. Jednocześnie, przy naszym stoisku miało miejsce spotkanie z fanami blogerki

Stoisko w C.H. Złote Tarasy jest najnowszym, firmowym punktem sprzedaży marki Golden Rose. Znajduje się na poziomie 0, w okolicach sklepu Gatta i punktu Orange. Posiada wyjątkowy design, unikatowy na skalę całej Polski. W ten sposób doskonale koreluje z wyglądem całej galerii handlowej.

Złote Tarasy łączą ludzi!

Każdy wierny fan blogerki wie, czym jest #glowkitulca. Już na pierwszy rzut oka było to widoczne w makijażach osób, które przyszły na to spotkanie. W związku z tym największym zainteresowaniem cieszyły się rozświetlacze oferowane przez markę.

Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie blogerka pokochała naszą nowość: Strobing Highlighter Baked Trio Palette. Jest to paleta trzech rozświetlaczy i must have miłośników makijażu w stylu glow!

Było nam bardzo miło gościć zarówno Panią Kasię, jak i jej fanów. Niektórzy przebyli bardzo długą drogę, ponieważ aż z Kielc. Jak widać, odległość nie stanowiła przeszkód!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *