Kosmetyki Golden Rose już dostępne stacjonarnie w Tychach! Otworzyliśmy kolejny punkt.

Kosmetyki Golden Rose są już dostępne stacjonarnie dla mieszkańców Tych. W ubiegłym tygodniu marka otworzyła w tym mieście, swój kolejny punkt.

Nowo otwarte stoisko mieści się w Galerii Gemini Park w Tychach na poziomie 0, obok sklepów Kik i RTV Euro AGD. Jest to kolejny punkt franczyzowy, co dowodzi temu, że marka regularnie, od lat poszerza sieć franczyzową i cały czas inwestuje w rozwój.

Oficjalne otwarcie odbyło się w czwartek 22.11 i bardzo szybko przyciągnęło na zakupy pierwsze klientki, zainteresowane ofertą sprzedażową marki. Klientki pytały nie tylko o nowości, ale poszukiwały przede wszystkim kosmetyków odpowiednich na obowiązujący sezon jesienno-zimowy. Najczęściej wybierały lakiery i kultowe już pomadki Golden Rose, kilkanaście z nich skusiło się też na przetestowanie naszych najnowszych podkładów. Warto również wspomnieć, że na miejscu przygotowanych było wiele atrakcji i różnych niespodzianek.

Kosmetyki Golden Rose jeszcze bliżej Ciebie

Kosmetyki Golden Rose dostępne są w Polsce od ponad 15 lat, a punkty stacjonarne znajdują się na terenie całej Polski w największych i najpopularniejszych Centrach i Galeriach Handlowych. W ofercie marki znajdziemy bogaty asortyment kosmetyków kolorowych, niezbędnych do wykonania makijażu. Od lat marka słynie z kultowych już pomadek do ust, a ostatnio poszerzyła swoją ofertę o kolejne nowości takie jak np. nawilżające balsamy do ust, dobrej jakości i mocno kryjące podkłady oraz serię kosmetyków HD. Co jakiś czas wśród najpopularniejszych serii pomadek i lakierów pojawiają się nowe, odświeżone i najmodniejsze kolory.

Z łatwością można więc stwierdzić, że marka doskonale zna potrzeby klientek, orientuje się w obowiązujących i najbardziej pożądanych trendach, wychodzi im na przeciw.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w Tychach.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *