Wyjątkowe metaliczne cienie do powiek w promocyjnej cenie! Produkt miesiąca w grudniu.

Wyjątkowe metaliczne  cienie do powiek  z mnóstwem mieniących się drobinek tylko teraz w wyjątkowo niskiej cenie za jedyne 11.90 zł.

Błysk i wszechobecność połyskujących drobinek, to trend, który nie przemija. Już od kilku sezonów metaliczne i połyskujące wykończenie królują w najmodniejszych makijażach i stylizacjach. Tym bardziej, że rynek kosmetyczny oferuje coraz to nowe produkty z metalicznym wykończeniem, dzięki którym w łatwy i szybki sposób można uzyskać najmodniejszy efekt glow  w makijażu.

Wyjątkowe metaliczne cienie, dzięki którym olśnisz spojrzeniem

Marka Golden Rose posiada bogatą ofertę kosmetyków metalicznych, wśród nich znajduje się długotrwały cień do powiek w płynie – Metals Metallic Liquid Eyeshadow  o intensywnym, metalicznym wykończeniu, którego odbijające światło metaliczne pigmenty dają olśniewający, mieniący się efekt. Kosmetyk wyróżnia się lekką formułą, dzięki czemu gładko sunie po powiece i zapewnia intensywny kolor. Jest również bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy nałożyć jego niewielka ilość, budując cienką warstwę produktu i rozprowadzić palcami.

W celu uzyskania intensywniejszego i mocniejszego efektu należy zamknąć oczy podczas wysychania produktu.

Skorzystaj z promocji i stwórz najmodniejszy look!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *