Kosmetyki Golden Rose w nowej lokalizacji w Bydgoszczy! Odwiedź nas w nowym miejscu.

Kosmetyki Golden Rose są już dostępne w Centrum Handlowym Focus Mall w Bydgoszczy. Nowe otwarcie miało miejsce w piątek 30.11. Zapraszamy do naszej nowej lokalizacji.

W ubiegłym tygodniu otworzyliśmy nasz kolejny punkt firmowy – tym razem w Bydgoszczy. Mieścimy się na poziomie 0 w pobliżu sklepów Esprit i Caterina. To już kolejne miasto w którym w tym roku pojawiły się kosmetyki Golden Rose.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu, tym bardziej, że przed nami gorący sezon świąteczny, a jednym z najbardziej trafionych prezentów są właśnie kosmetyki.

Zgodnie z obowiązującymi trendami w tym sezonie w makijażu króluje przede wszystkim kolor. Mocne barwy mogą występować w burgundowych, kasztanowych czy nawet niebieskich kolorach, a powieki zdobić odcienie błękitów, srebra, czy szarości.

W make-up’ie nadal najmodniejszych akcentem pozostaje kreska na oku, zarówno w wersji klasycznej na wzór Brigitte Bardot, jak i nieco  przerysowanej, wręcz karykaturalnej śladami Amy Winehouse. Z kosmetyczek wyjmujemy więc czarne, granatowe i niebieskie eyelinery, a buzię matujemy transparentnym pudrem tworząc wrażenie alabastrowej cery. Zapominamy o mocnych różach na policzkach, a odświeżamy toaletki o kosmetyki przeznaczone do makijażu make-up no make-up, który koresponduje z zimową aurą.

Modne będą także  makijaże w stylu glow z połyskującym wykończeniem. Tego rodzaju kosmetyki znajdziemy również ofercie naszej marki. Idealna Metaliczna paleta  – Metals Sculpting Palette , która zwiera aż trzy produkty (róż, rozswietlacz, bronzer) oraz pomadki z metalicznym wykończeniem, sprawią, że zimowy lub świąteczny makijaż, będzie wyglądał wyjątkowo.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *