Świeża i promienna cera, tylko dzięki metalicznym rozświetlaczom! Stwórz najmodniejszy efekt glow!

Świeża i promienna cera – jak osiągnąć najmodniejszy efekt glow? Teraz to bardzo proste. Tylko w styczniu nasze metaliczne rozświetlacze w płynie dostępne są w wyjątkowo niskiej cenie za jedyne 11,90

Błyszczący look czyli skóra pokryta mieniącymi i połyskującymi drobinkami to trend, który nie przemija. Już w  zeszłym sezonie brokat królował na pokazach wielu znakomitych projektantów. Tym razem obserwujemy niezliczoną ilość możliwości, gdzie metaliczny połysk nadaje twarzy efektu trójwymiarowości i głębi, między innymi w okolicach oczu i na kościach policzkowych.

Dlatego też podążając z najmodniejszymi w tym sezonie trendami, na miesiąc styczeń jako produkt miesiąca wytypowaliśmy Metaliczny rozświetlacz w płynie – Metals Liquid Glow Highlighter, który charakteryzuje się wyjątkowo lekką formułą, a do tego łatwo się rozprowadza dając efekt rozświetlenia twarzy.

Kosmetyk posiada wyjątkową konsystencję, dzięki której z łatwością stworzymy delikatne, jak i bardziej wyraziste, błyszczące wykończenie makijażu. Świeża i promienna cera teraz jest na wyciągnięcie ręki.

 Wystarczy nałożyć niewielką ilość produktu na wybrany fragment skóry, który chcemy rozświetlić lub wykonać strobing,a następnie delikatnie rozetrzeć opuszkami palców.

Warto wypróbować również na: kościach policzkowych, grzbiecie nosa, brodzie, na łuku kupidyna i pod łukami brwiowymi.

Produkt dostępny jest aż w 4 odcieniach.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *