Must Have 2018 – nasze korektory HD zdobyły nagrodę! Kosmetyk roku.

Must Have 2018 – nasze korektory HD zdobyły tytuł kosmetyku roku 2018, przyznawanego przez magazyn MAKE-UP TRENDY – kwartalnik poświęcony sztuce makijażu.

Magazyn MAKE-UP TRENDY już od wielu lat prezentuje na swoich łamach najnowsze trendy w makijażu, a także nowości kosmetyczne różnych marek, które są dostępne na rynku. Pośród nich znajdziemy zarówno marki konsumenckie, luksusowe oraz profesjonalne. Cenieni specjaliści z zakresu wizażu zdradzają sekrety pracy wizażysty oraz najnowsze techniki zawodu. Każdy numer magazynu bogaty jest w zdjęcia ilustrujące wykonanie makijaży krok po kroku, ze szczególnym zwróceniem uwagi na poszczególne elementy.

Wyróżnienie „Must Have”wg. tytułu MAKE-UP TRENDY, przyznawane jest, wyjątkowym kosmetykom, które zachwyciły rynek kosmetyczny oraz wyróżniają się na tle innych produktów.

Must Have 2018 – nasze korektory HD zdobyły nagrodę

Tytuł Must Have 2018 otrzymały nasze korektory HD, przeznaczone do ukrycia drobnych niedoskonałości oraz stosowania w celu wykończenia makijażu pod okiem, gdzie nasza skóra jest cieńsza i delikatniejsza. Jego wyjątkowa formuła zawierająca pigmenty rozpraszające światło, rozjaśniają skórę, korygują niedoskonałości i wygładzają drobne zmarszczki. Produkt łatwo się aplikuje dzięki unikalnej, miękkiej końcówce, która zapewnia gładki i nieskazitelny wygląd przez cały dzień.  Zawiera również w swoim składzie witaminę E i filtr SPF 15 chroniący skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *