Plebiscyt Najlepszy Produkt 2019 – zdobyliśmy aż dwie nagrody! Produkty docenione przez konsumentów.

Plebiscyt Najlepszy Produkt 2019 – wczoraj, 17.01 w warszawskim hotelu Polonia Palce odbyła się gala finałowa 8 edycji badania. Nasza marka zdobyła aż dwa wyróżnienia!

Tegoroczna edycja plebiscytu odbyła się już po raz ósmy z kolei i podobnie jak w latach ubiegłych jego organizatorem było Wydawnictwo Gospodarcze,  pod które podlegają tytuły: Wiadomości HandloweWiadomości Kosmetyczne. Do badania zgłoszonych zostało ponad 300 nowości produktowych z branży FMCG w tym branży kosmetycznej. Spośród nich konsumenci wybrali te, które wyróżniają się na rynku swoją wyjątkowością. Laureaci nagród spotkali się w pięknych i stylowych wnętrzach hotelu Polonia Palace. Wręczono nagrody w kilkudziesięciu kategoriach, a spotkanie poprowadził znany i lubiany prezenter – Tomasz Kammel.

Plebiscyt Najlepszy Produkt 2019 – aż dwa produkty naszej marki otrzymały nagrodę

Spośród kosmetyków Golden Rose aż dwa otrzymały tytuł Najlepszy Produkt 2019. W kategorii: bazy fluidy i pudry do makijażu, pierwsze miejsce czyli złoty medal otrzymał kryjący podkład i korektor 2 w 1 – Total Cover 2 in 1 Foundation & Concealer. Produkt ten bardzo szybko, po wprowadzeniu na rynek zdobył zaufanie klientek i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem znikając w expresowym tempie ze sklepowych półek. Jego główną cechą charakterystyczną jest doskonałe krycie oraz aż dwie możliwości zastosowania. Jako podkład, naniesiony na całą twarz lub jako korektor, poprzez punktowe pokrycie niedoskonałości.

Brązowy medal w kategorii: produkty do konturowania twarzy  powędrował do naszej palety metalicznej, do modelowania twarzy 3 w 1 – Metals Sculpting Palette, która również szybko stała się ulubionym produktem kobiet. W środku znajdziemy lusterko i zestaw aż trzech wyjątkowych kosmetyków do makijażu: rozświetlacz, róż i bronzer, dzięki którym w łatwy i szybki sposób wymodelujemy twarz i stworzymy wyjątkowy, makijaż na każdą okazję. Rozświetlacz i róż zostały wzbogacone o połyskujące drobinki, dzięki którym uzyskamy najmodniejszy w tym sezonie efekt glow.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *