Kredka z metalicznym wykończeniem – skorzystaj z promocji! Poznaj sposób na niebanalną kreskę.

Kredka z metalicznym wykończeniem –Metals Metallic Eye Pencil tylko w lutym dostępna jest w wyjątkowej cenie, za jedyne 6,50. Nie zwlekaj! Wybierz swój kolor i stwórz niebanalny makijaż oka.

Już od kilku sezonów jednym z najmodniejszych akcentów w makijażu oka pozostaje kreska na oku, zarówno czarna  w wersji klasycznej  jak i te nieco przerysowane, bardziej wyraziste czy nawet karykaturalne śladami Amy Winehouse. W karnawałowej kosmetyczne  obowiązkowo powinny się znaleźć kolorowe, metaliczne kredki, które w łatwy i szybki sposób pomogą stworzyć kolorowy makijaż oka.

Kredka z metalicznym wykończeniem – produkt miesiąca w lutym

Kolorowe, połyskujące kreski na powiece już od kilku sezonów są istotnym elementem makijaży modelek na pokazach mody. W obecnym sezonie uczyniono je nawet najważniejszym elementem w makijażu, eksperymentując zarówno z długością jak i kolorami.

Błysk, to trend, który nie przemija. Od kilku sezonów brokat i metaliczne akcenty odgrywały ważną rolę w makijażu. Powszechnie wiadomo, że metaliczny połysk nadaje twarzy efektu trójwymiarowości i głębi, zwłaszcza podkreślając i uwydatniając spojrzenie. W nawiązaniu do obowiązujących trendów i sezonu karnawałowego marka Golden Rose przygotowała wyjątkową promocję, dzięki której przez cały miesiąc metaliczne kredki do powiek dostępne są w nowej, niższej cenie za jedyne 6,50 zł.

Cechą charakterystyczną produktu jest niezwykle miękka konsystencja, która w idealny sposób podkreśla oko tworząc metaliczny look. Produkt bardzo dobrze się rozprowadza, pozostawiając metaliczny efekt na oku.

Dzięki nim nasze spojrzenie z pewnością nabierze wyjątkowej oprawy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *