Nowe stoisko z kosmetykami GR otwarte już w Krośnie. Zapraszamy! Odwiedź nas w Galerii Vivo.

Nowe stoisko z kosmetykami GR już otwarte. Najnowszy punkt znajduje się w Krośnie w Galerii Vivo. Serdecznie zapraszamy!

Mamy wspaniałą wiadomość dla fanek naszych kosmetyków, mieszkających w Krośnie lub okolicy. W piątek 1.02 właśnie tam, pojawiło się kolejne stoisko z kosmetykami marki Golden Rose. Mieścimy się w Galerii Vivo, tuż obok sklepów odzieżowych: Reserved i Cropp.

Nowe stoisko z kosmetykami GR – atrakcje podczas otwarcia

Podczas otwarcia na klientki jak zwykle czekały liczne  niespodzianki i atrakcje. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze kredki metaliczne do oczu – Metals Metallic Eye Pencil, które w lutym są produktem miesiąca i kosztują jedyne 6,50 zł. Z ich pomocą w łatwy i szybki sposób wykonamy niebanalny makijaż oka.

Marka kosmetyczna Golden Rose obecna jest na polskim rynku już od kilkunastu lat, nasze kosmetyki dostępne są w wielu dużych miastach. Klientki lubią i doceniają dobrą jakość produktów  w przystępnej cenie. Z ogromną ciekawością wyczekują  kolejnych nowości.

Warto również podkreślić, że na miejscu można przetestować produkty oraz skorzystać z pomocy doradcy w wyborze idealnego produktu.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *