Wyjątkowa akcja z makijażem ust, dobieraniem kolorów i rabatem! Walentynkowe malowanie ust.

Wyjątkowa akcja walentynkowa odbyła się w Poznaniu, Lesznie i Zielonej Górze, podczas której nasze wizażystki przygotowywały makijaże ust dla klientek.

Marka Golden Rose postanowiła przedłużyć Walentynki i w dniach 15-16.02 zorganizowała w trzech centrach handlowych konsultacje z wizażystką z zakresu makijażu ust. Na miejscu była możliwość dobrania odpowiedniej pomadki, koloru oraz nauczenia się techniki malowania ust. Była więc okazja do tego, aby zaszaleć i przetestować odważniejsze kolory. Podczas wydarzenia klientki mogły skorzystać z rabatu – 15% przy zakupie zestawu pomadka +konturówka.

Nie od dziś wiadomo, że dobór odpowiedniego odcienia pomadki oraz umiejętność właściwego wyrysowania konturu ust mogą sprawić wiele kłopotu i trudności. Zgodnie z ogólnymi zasadami kolor szminki powinien być dopasowany nie tylko do koloru naszych oczu czy włosów, ale również albo przede wszystkim do okazji, pory dnia oraz wielkości i kształtu ust jakie posiadamy.

Wyjątkowa akcja dotycząca makijażu ust

Ta wyjątkowa akcja zaaranżowana przez naszą markę miała na celu pomoc klientkom we właściwym dobieraniu odcieni i rodzajów pomadek, bo jak wiemy tych w ofercie marki jest bardzo dużo. Nie każda z nas lubi w pełni matowe wykończenie, nie wszystkie również czujemy się dobrze z błyszczącą pomadką.

Co w kwestii makijażu ust będzie obowiązywało w nadchodzącym sezonie? Wiosną i latem  2019 będziemy stawiać właśnie na usta! Modne będą te w kolorze ponadczasowej, klasycznej czerwieni jak również w odcieniu intensywnego różu.  Popularne będą zarówno wyraziste odcienie w macie, jak i winylowy gloss.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *