Nasze matowe pomadki wyróżniono w plebiscycie Glossy Produkt 2018! Sposob na matowe wykończenie ust.

Nasze matowe pomadki w kredce – Matte Crayon Lipstick zdobyły kolejną nagrodę, tym razem zostały wyróżnione w plebiscycie Glossy Produkt 2018!

W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najbardziej docenionych przez konsumentów produktów kosmetycznych i drogeryjnych, które pojawiły się w ostatnim roku w pudełkach BeGlossy. Jest to dla nas zaszczyt i ogromnie się cieszymy, że nasze pomadki wciąż są tak lubiane i doceniane.

Nasza nagroda w plebiscycie Glossy Produkt, to dowód na to, że produkt zdobył uznanie konsumentek czyli kobiet, które świadomie i regularnie testują co miesiąc kosmetyki dostarczane przez BeGlossy.  Tytuł Glossy Produktu przyznawany jest podczas głosowania, w którym konsumentki spośród wszystkich przetestowanych w ciągu roku kosmetyków z danej kategorii wybierają ten jeden – najlepszy.

Nasze matowe pomadki w kredce – idealne na każdą okazję

Matowa pomadka do ust Matte Crayon od Golden Rose tworzy na ustach aksamitne wykończenie. Duża zawartość pigmentów oraz  długotrwała formuła sprawiają, że pomadka utrzymuje się na ustach przez długi czas. Dzięki zawartości składników nawilżających oraz witaminy E pomaga nawilżyć i odżywić usta. Duża ilość kolorów sprawia, że każda z nas znajdzie coś dla siebie,  od klasycznej czerwieni po różne odcienie nude.

Warto również podkreślić, że w nadchodzącym sezonie na ustach rządzi kolor głównie w odcieniach intensywnego różu i czerwieni. Do tego rodzaju makijażu idealnie sprawdzą się odcienie nr 06, 16, 17.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *