Kolejna edycja targów Beauty Forum za nami. Zobacz co działo się na miejscu! Miniony weekend spędziliśmy w Warszawie.

Kolejna edycja Targów Beauty Forum za nami. Po raz kolejny spotkaliśmy się w Warszawie. Na miejscu pojawiły się znane marki ze świata Beauty.

W sobotę 9.03 w warszawskim Centrum Targowo – Kongresowym Global EXPO odbyła się wiosenna edycja największego wydarzenia targowego w Polsce, skierowanego do branży kosmetycznej.

Na miejscu spotkali się przedstawiciele wielu firm i marek, a także właściciele i managerowie gabinetów piękności. Pośród wystawców były osoby z branży kosmetyki profesjonalnej, mistrzostwa z zakresu makijażu, stylizacji i zdobienia paznokci. Odbywały się też liczne pokazy, konkursy i kongresy. Event spotkał się ze ogromnym zainteresowaniem.

Kolejna edycja Targów Beauty Forum z Golden Rose

Podczas tegorocznej, wiosennej edycji nie mogło zabraknąć znanej i lubianej również przez wizażystów marki Golden Rose, która przygotowała dla swoich klientów ciekawą promocję na zakupy.

Nasze stoisko przygotowało dla klientek aż trzy strefy: dobierania podkładów, malowania ust i  stylizacji brwi, a przy każdej z nich nasze wizażystki pomagały w dobraniu odpowiedniego rodzaju i koloru produktu.

Jak zawsze nasze nowości spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, klientki od razu pokochały najmodniejsze w tym sezonie błyszczyki winylowe – Vinyl Gloss High Shine Lipgloss, które charakteryzują się błyszczącą, żelową konsystencją, miękkim aplikatorem, zapewniającym wysoki stopień krycia i intensywny połysk utrzymujący się przez wiele godzin. Błyszczyk dostępny jest w aż 12 odcieniach.

Bardzo lubimy tego typu wydarzenia, są one dla nas doskonałą okazją do spotkania z klientami oraz zaprezentowania nowości w szerszym gronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *