Festiwal Mody i Urody w Galerii Rzeszów. Tak świętowaliśmy Dzień Kobiet! Spotkanie z wizażystką.

Festiwal Mody i Urody  odbył się w sobotę 9.03 w Galerii Rzeszów. Była to doskonała okazja do spotkania z wizażystką oraz poznania najnowszych trendów makijażowych na nadchodzący sezon.

Z okazji Dnia Kobiet  Galeria Rzeszów zorganizowała Festiwal Mody i Urody. Wydarzenie przyciągnęło wiele kobiet zainteresowanych tajnikami makijażu. Na klientki czekały między innymi darmowe pokazy makijażu oraz konsultacje z wizażystką.

Zespół Golden Rose Podkarpacie zaprezentował Paniom piękne makijaże i stylizacje paznokci oraz doradzał w wyborze  kosmetyków zgodnie z najnowszymi trendami na wiosnę i lato 2019. Klientki, były szczególnie zainteresowane makijażem ust, ponieważ w tym sezonie stawiamy na intensywne i mocno połyskujące usta. Kolor przewodni to wyrazista czerwień i róż. W ten trend idealnie wpisują się nasze najnowsze błyszczyki winyloweVinyl Gloss High Shine Lipgloss, które charakteryzują się wysokim stopniem krycia i intensywnym połyskiem, utrzymującym się na ustach przez wiele godzin.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się również uwielbiana przez blogerki nasza paleta rozświetlaczyStrobing Highlighter Baked Trio Palette. Produkt składa się z trzech połyskujących, uniwersalnych odcieni, przeznaczonych do rozświetlenia twarzy. Warto zwrócić na niego szczególną uwagę, ponieważ właśnie w tym sezonie królować będzie naturalny blask. Najmodniejsze więc  w tym sezonie bedzie rozświetlenie dające cerze naturalny, zdrowy, nawilżony wygląd. Idealnie sprawdzą się tutaj właśnie rozświetlacze z naszej palety.

Dziękujemy wszystkim Paniom za zainteresowanie marką Golden Rose i przygotowanymi atrakcjami podczas tego wydarzenia. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *