Konsultacja wizażowe w C.H. Tulipan z okazji Dnia Kobiet Makijażowe triki.

Konsultacje wizażowe i pokazy makijaży odbyły się w piątek 9.03  na stoisku Golden Rose w łódzkim C.H. Tulipan w ramach obchodzonego Dnia Kobiet.

Wiosna i początek marca to czas kiedy w szczególny sposób dbamy o pielęgnację naszej skóry i codzienny makijaż. Korzystamy z różnych zabiegów, które pomagają nam zregenerować i odżywić skórę po zimie. Jesteśmy również otwarci na nowości kosmetyczne oraz ciekawi makijażowych trendów na nadchodzący sezon. Częściej i śmielej sięgamy po jaśniejsze i odważniejsze kolory.

Konsultacje wizażowe z Golden Rose

Marka Golden Rose wychodząc na przeciw potrzebom klientek zorganizowała w ubiegłą sobotę na stoisku w C.H. Tulipan w Łodzi konsultacje wizażowe. Tematem przewodnim był odpowiedni dobór podkładu do danej karnacji i typu urody oraz makijaż oczu. Konsultantki pomagały w doborze odpowiednich produktów oraz odpowiadały na liczne pytania dotyczące nakładania cieni na powieki oraz łączenia kolorów. Wiele Pań pytało również o to, jak dobrać kolor makijażu oczu do ulubionej pomadki oraz o sposoby utrwalenia makijażu. Porady trwały przez cały dzień, dzięki czemu wiele Pań mogło skorzystać z konsultacji.

Zdecydowanie był to bardzo miły dzień, Panie zachwycały się nie tylko podkładami i produktami do oczu, ale również naszymi najnowszymi błyszczykami o żelowej konsystencji.

Liczymy na więcej takich spotkań!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *