Kredki do zadań specjalnych – do wyboru do koloru! Kosmetyki w kredce.

Kredki do zadań specjalnych czyli Concealer & Corrector Crayon, Color Corrector Crayon i Contour Crayon tylko w kwietniu dostępne są za jedyne 7,90 zł.

Kredki do makijażu, to już od dawna nie tylko konturówki do oczu czy ust. W formie kredek występuje coraz więcej produktów, jak np. korektory, kamuflaże czy bronzery. Korzyści z posiadania kosmetyków w kredce jest naprawdę wiele, przede wszystkim, wygodna forma, kompaktowe opakowanie, możliwość umieszczenia produktu w kosmetyczne czy torebce, dzięki czemu możemy mieć go zawsze przy sobie.

Kredki do zadań specjalnych – jak je stosować?

Jednym z najpopularniejszych kosmetyków w kredce, oprócz tradycyjnych konturówek są korektory i kamuflaże, które  w łatwy i szybki sposób pomogą zatuszować niedoskonałości naszej skóry.  W ofercie marki Golden Rose znajdziemy właśnie tego typu kredki do zadań specjalnych, które będą idealnym rozwiązaniem dla cery problematycznej. Wystarczy sięgnąć po nasz korektor w kredce, który bardzo dobrze sprawdza się w korygowaniu niedoskonałości pod oczami i w  strefie nad ustami oraz zawiera w swoim składzie  witaminę E. Dla osób, które borykają się z takimi problemami jak zaczerwienienia, plamki czy cienie polecamy nasze kolorowe kamuflaże w kredce, które są pomocne w najbardziej problematycznych strefach twarzy, a ich różne kolory, są rozwiązaniem na konkretne problemy skórne. Kolor zielony neutralizuje zaczerwienienia, fioletowy maskuje żółte tony, żółty kolor neutralizuje fioletowe cienie, a brzoskwiniowy pomaga zneutralizować sine tony i ciemne plamki.

Wiosną w szczególny sposób dbamy o naszą skórę, która często wymaga regeneracji po zimie, lubimy sięgać po produkty, które dobrze się rozprowadzają i łatwo łączą się z naturalnym kolorem cery pozwalając wyrównać odcień skóry.

Innym popularnym kosmetykiem w kredce jest nasza kredka do konturowania, która w łatwy sposób pomoże nam podkreślić i uwydatnić rysy twarzy poprzez wyszczuplenie okrągłej twarzy, złagodzenie wyrazistej linii szczęki, optyczne zwężenie szerokiego nos i uwypuklenie kości policzkowych.

Kredki do zadań specjalnych od Golden Rose zostały w kwietniu objęte promocją  „produkt miesiąca”, dzięki czemu możecie je kupić za jedyne 7,90 zł. Skusicie się?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *