Kredki do zadań specjalnych – do wyboru do koloru! Kosmetyki w kredce.

Kredki do zadań specjalnych czyli Concealer & Corrector Crayon, Color Corrector Crayon i Contour Crayon tylko w kwietniu dostępne są za jedyne 7,90 zł.

Kredki do makijażu, to już od dawna nie tylko konturówki do oczu czy ust. W formie kredek występuje coraz więcej produktów, jak np. korektory, kamuflaże czy bronzery. Korzyści z posiadania kosmetyków w kredce jest naprawdę wiele, przede wszystkim, wygodna forma, kompaktowe opakowanie, możliwość umieszczenia produktu w kosmetyczne czy torebce, dzięki czemu możemy mieć go zawsze przy sobie.

Kredki do zadań specjalnych – jak je stosować?

Jednym z najpopularniejszych kosmetyków w kredce, oprócz tradycyjnych konturówek są korektory i kamuflaże, które  w łatwy i szybki sposób pomogą zatuszować niedoskonałości naszej skóry.  W ofercie marki Golden Rose znajdziemy właśnie tego typu kredki do zadań specjalnych, które będą idealnym rozwiązaniem dla cery problematycznej. Wystarczy sięgnąć po nasz korektor w kredce, który bardzo dobrze sprawdza się w korygowaniu niedoskonałości pod oczami i w  strefie nad ustami oraz zawiera w swoim składzie  witaminę E. Dla osób, które borykają się z takimi problemami jak zaczerwienienia, plamki czy cienie polecamy nasze kolorowe kamuflaże w kredce, które są pomocne w najbardziej problematycznych strefach twarzy, a ich różne kolory, są rozwiązaniem na konkretne problemy skórne. Kolor zielony neutralizuje zaczerwienienia, fioletowy maskuje żółte tony, żółty kolor neutralizuje fioletowe cienie, a brzoskwiniowy pomaga zneutralizować sine tony i ciemne plamki.

Wiosną w szczególny sposób dbamy o naszą skórę, która często wymaga regeneracji po zimie, lubimy sięgać po produkty, które dobrze się rozprowadzają i łatwo łączą się z naturalnym kolorem cery pozwalając wyrównać odcień skóry.

Innym popularnym kosmetykiem w kredce jest nasza kredka do konturowania, która w łatwy sposób pomoże nam podkreślić i uwydatnić rysy twarzy poprzez wyszczuplenie okrągłej twarzy, złagodzenie wyrazistej linii szczęki, optyczne zwężenie szerokiego nos i uwypuklenie kości policzkowych.

Kredki do zadań specjalnych od Golden Rose zostały w kwietniu objęte promocją  „produkt miesiąca”, dzięki czemu możecie je kupić za jedyne 7,90 zł. Skusicie się?

 

2 myśli na temat “Kredki do zadań specjalnych – do wyboru do koloru! Kosmetyki w kredce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *