Spotkanie z wizażystką marki w jednej z łódzkich szkół policealnych! Makijaż w wiosennej odsłonie.

Spotkanie z wizażystką – 30.03 w łódzkiej policealnej Szkole Samorządu Województwa Łódzkiego nasza marka zorganizowała spotkanie z wizażystką i warsztaty makijażowe.

Już od jakiegoś czasu regularnie i bardzo chętnie wspieramy szkoły kształcące przyszłych wizażystów. Przekazujemy produkty, mające pomóc w zdobywaniu praktycznych umiejętności makijażowo-wizażowych i pomagamy wyposażyć pracownie lekcyjne. Organizujemy również spotkania z wizażystką oraz warsztaty podczas których doskonalimy umiejętności związane z wykonywaniem makijażu.

Spotkanie z wizażystką marki Golden Rose

Ostatnie warsztaty zorganizowaliśmy w szkole policealnej dla dorosłych przy ul. Wielkopolskiej w Łodzi. Tematem przewodnim był makijaż w wiosennej odsłonie. Spotkanie zostało podzielone na dwie części.

W pierwszej części omówiliśmy zostały podsyawowe założenia dotyczące makijażu na wiosnę oraz trendy w makijażu na nadchodzący sezon. Następnie wizażystka wykonała na jednej z uczestniczek warsztatów makijaż pokazowy, omawiając poszczególne elementy jego wykonania.

W kolejnej części uczestniczki w dwuosobowych zespołach samodzielnie przygotowały makijaż, stawiając akcent na kolor na oku i ustach.

Tego rodzaju spotkania są doskonalą okazją do przedstawienia marki i zaprezentowania nowości.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *