Era Nowych Kobiet – nasza marka była partnerem tego wydarzenia. Jesteśmy zawsze z kobietami.

Era Nowych Kobiet w Olsztynie. W ostatnią sobotę 13.04 odbyło się integracyjne spotkanie, dla kobiet z całego województwa. Nasza marka była partnerem tego wydarzenia!

Era Nowych Kobiet, to projekt, który powstał z inicjatywy Joanny Przetakiewicz  znanej projektantki, która nawiązując do zmianach społecznych jakie powstały na przestrzeni ostatnich lat uważa, że bardzo ważne jest w dzisiejszych czasac, aby kobiety otworzyły się na rozmowę w kobiecym gronie i wzajemnie  wspierały się w ważnych kwestiach  zamiast spierać. W tym celu powstał projekt, który aranżuje spotkania dla kobiet w całej Polsce.

Era Nowych Kobiet z Golden Rose

W ubiegły weekend mieliśmy zaszczyt być partnerem 2 spotkania Ery Nowych Kobiet Warmia i Mazury pt. „Wiosenne przebudzenie z Erą Nowych Kobiet Warmia i Mazury”. Było to wyjątkowo inspirujące i kobiece spotkanie, w czasie którego uczestniczki wysłuchały 4 prelekcji: Stylistki, Psychologa, Doradcy ds. wizerunku i Dietetyka. Dodatkowo, Panie miały możliwość konsultacji z wizażystką Golden Rose. Pytań nie było końca! Oczywiście, nie zabrakło pytań o triki urodowe, szybki makijaż do pracy czy sposoby na narysowanie idealnej kreski. Było bardzo inspirująco i wiosennie.

Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce w Olsztynie, a wśród partnerów tego wydarzenia znalazła się nasza marka.

Golden Rose regularnie już od kilku lat wspiera wspiera kobiety. Tym razem postanowiliśmy wziąć udział w wydarzeniu, które od kilku miesięcy zrzesza dziesiątki kobiet podczas inspirujących spotkań.  Liczymy na więcej takich wydarzeń.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *