Oficjalna sesja finalistek Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2019 Za makijaże odpowiadały wizażystki naszej marki.

Oficjalna sesja finalistek Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2019 odbyła się we wtorek 23.04

Konkurs Miss Polonia jest jednym z najstarszych cyklicznych konkursów piękności i szczyci się wieloletnią tradycją. Pierwsze wybory Miss Polonia odbyły się w Warszawie w 1929 roku.

Podobnie jak w latach ubiegłych do eliminacji zgłosiło się wiele pięknych dziewczyn. Spośród nich wyłoniono 19, które w czerwcu będą ubiegać się o tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego i awans do dalszych etapów konkursu. Oficjalna sesja fotograficzna była wstępem do ostatniego etapu przygotowań, bowiem niedługo zaczną się przygotowania choreograficzne oraz liczne warsztaty, które przygotuję kandydatki m.in. do tego, jak się poruszać na wybiegu oraz radzić sobie ze stresem i emocjami.

Oficjalna sesja finalistek Miss Polonia Województwa Łódzkiego z makijażami Golden Rose

Podczas tak ważnego konkursu istotnym elementem całości jest makijaż. Makijaże do oficjalnej sesji przygotowywały wizażystki naszej marki. Przeważała w nich, delikatnie rozświetlona cera  oraz lekko podkreślone oczy i usta. Na powiekach i ustach królowały jasne, pastelowe odcienie, dzięki którym makijaże wyglądały świeżo i promiennie.

Przed nami w czerwcu gala finałowa, podczas które makjaże również będą przygotowywały nasze wizażystki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *