Poznaj sposób na zadbane i odżywione paznokcie. Wybież odżywkę idealną dla siebie.

Poznaj sposób na zadbane i odżywione paznokcie! Tylko w maju odżywki Golden Rose dostępne są w promocyjnej cenie za jedyna 11,90 zł.

W dzisiejszych czasach wiele osób szuka sposobu na regenerację paznokci, które coraz częściej poddawane są różnego rodzaju stylizacjom i zabiegom, po których często wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Warto  pamiętać, że tego rodzaju kosmetyczne rozwiązania nie mają nie tylko plusy. Długotrwałe stosowanie hybrydy może wpływać na osłabienie paznokci. Mogą one stać się cienkie, kruche i łamliwe. Istotne jest więc, aby stosować przerwy w nakładaniu hybrydy i dać paznokciom odpocząć, stosując odżywki wzmacniające i pomagające zregenerować płytkę paznokcia. Mimo, że na rynku jest sporo tego rodzaju produktów  nie jest łatwo znaleźć odpowiedni kosmetyk, który zregeneruje i wzmocni nasze paznokcie. Jak więc właściwie zadbać o paznokcie?

Poznaj sposób na zadbane i odżywione paznokcie od Golden Rose

Szeroką gamę odżywek do paznokci, które w łatwy i szybki sposób pomogą nam zregenerować i odżywić paznokcie znajdziemy w ofercie marki Golden Rose. Szczególnie polecamy tutaj nasz odżywczy olejek do skórek i paznokci – Beauty Oil Nail Cuticle i odżywkę 4 w 1 Complete Care – kompleksowa ochrona. Olejek, który dzięki bogatej zawartości wielu składników roślinnych, zmiękczy skórki i wygładzi i odżywi płytkę paznokcia, natomiast odżywka dzięki swojej zaawansowanej formule zapewni nawilżenie, wygładzenie, wzmocnienie, lśniący połysk  i ochronę przed łamaniem.

Sięgnij po nasze odżywki i poznaj sposób na zadbane i odżywione paznokcie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *