Długotrwała formuła i duży wybór kolorów w wyjątkowej cenie! Skorzystaj z naszej promocji.

Długotrwała formuła, mocna pigmentacja i duży wybór kolorów, to główne cechy naszego lakieru Prodigy Gel Colour, który tylko w czerwcu dostępny jest w obniżonej cenie.

Wiosną i latem poświęcamy dużo więcej czasu i uwagi stylizacjom naszych paznokci. Z większym zaangażowaniem interesujemy się trendami i poszukujemy lakierów, które idealnie sprawdzą się podczas wakacji. Sięgamy po bardziej wyraziste kolory, które idealnie współgrają z wakacyjną opalenizną. Zależy nam, aby lakier był trwały, dobrze kryjący i miał ciekawy kolor. Z racji tego, że sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami chcemy zachęcić Was do sprawdzenie naszego lakieru z serii Prodigy Gel Colour, którego cechuje długotrwała formuła oraz mocna pigmentacja.

Długotrwała formuła w zasięgu ręki

Z pomocą tego produktu w łatwy i szybki sposób uzyskamy efekt żelowych paznokci – bez konieczność używania lampy UV. Co należy zrobić, aby uzyskać taki efekt? Wystarczy połączyć go  z produktem Gel Top Coat czyli po nałożeniu lakieru (najlepiej nałożyć dwie warstwy) odczekać chwilę, a następnie nałożyć Top Coat.

Warto również podkreślić, że w połączeniu z tym produktem lakier utrzymuje się na paznokciach aż do 7 dni, a jego usuwanie jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia acetonu.

Jest to doskonała alternatywa dla osób, które nie są przekonane do noszenia paznokci hybrydowych, a jednocześnie zależy im na trwałej formule.

Masz już swój ulubiony kolor z tej serii?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *