Złota Perła Rynku Kosmetycznego w naszych rękach! XIV edycja prestiżowego badania.

Złota Perła Rynku Kosmetycznego w kategorii Kosmetyki Makijażowe, została przyznana naszej marce. Otrzymała ją potrójna paleta rozświetlająca do twarzy.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 11 czerwca w Hotelu Renaissance w Warszawie, a organizatorem badania, podobnie jak w latach ubiegłych było Wydawnictwo Gospodarcze – wydawca tytułów prasowych i portali biznesowych: wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl. Warto również podkreślić, że tegoroczna edycja była już czternastą z kolei.

Złota Perła Rynku Kosmetycznego dla  potrójnej palety rozświetlającej do twarzy

Kosmetyk, który zwyciężył w kategorii kosmetyków makijażowych, to produkt rozświetlający, przeznaczony do rozjaśnienia wybranych partii twarzy, zamknięty w eleganckiej i poręcznej kasetce z lusterkiem.  W srebrnym etui umieszczone są aż trzy odcienie rozświetlaczy: jasny szampański, delikatny, chłodny róż oraz ciemniejszy odcień złota. Każdy z nich zawiera w sobie drobno zmielone drobinki, które w zależności od padającego światła potęgują efekt rozświetlenia. Strobing Highlighter Baked Trio Palette – można nakładać zarówno na mokro jak i na sucho, z łatwością możemy również stopniować efekt końcowy. Rozświetlona i mieniąca się skóra, to must have nadchodzącego, letniego sezonu.

Statuetkę w imieniu marki Golden Rose odebrała Marta Łucka – Manager ds. Marketingu i PR.

Wyróżnienia w plebiscycie otrzymały produkty, które zostały wprowadzone na rynek  między 1 marca 2018 roku, a 1 marca 2019 roku i najlepiej przyjęte pośród innych nowości z danej kategorii. Zwycięzcy zostali wyłonieni w drodze testów przez 50 ekspertów, pośród których byli członkowie zarządów oraz managerowie ds. zakupów firm handlowych. W tym roku po raz pierwszy do grona jurorów zaproszeni zostali przedstawiciele sieci stacji paliw, które prowadzą sprzedaż detaliczną artykułów FMCG.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *