Idealny makijaż brwi jeszcze nigdy nie był tak prosty! Skorzytsaj z naszej promocji miesiąca.

Idealny makijaż brwi, jak go wykonać? Skorzystaj z promocji i sięgnij po poręczny i łatwy w użyciu puder, dzięki któremu podkreślisz, przyciemnisz i nadasz pożądany kształt.

Kosmetyki do brwi znane są w makijażu już od wielu lat. Stosujemy je po to, aby uwydatnić, wzmocnić ich kolor, wyrównać ich linię lub nadać określony kształt. Mówi się, że właściwie podkreślone brwi  są ramą oczu i niekiedy wystarczą za cały  makijaż.

Poznaj sposób na idealny makijaż brwi

Jednym z najpopularniejszych i najczęściej używanym produktem do stylizacji brwi jest puder, który spośród całej gamy produktów z tej kategorii nadaje brwiom najbardziej naturalny wygląd. Jest również bardzo łatwy w użyciu, do jego aplikacji wystarczy tylko odpowiedni pędzelek. Można go stosować zarówno na mokro jak i na sucho. Samodzielnie lub po nałożeniu konturówki, wydłużając jej trwałość. Idealny makijaż brwi, to jeden z ważniejszych elementów wakacyjnego makijażu, dlatego uwielbiany przez klientki nasz Eyebrow Powder – Puder do brwi otrzymał miano produktu miesiąca i przez cały lipiec dostępny jest w wyjątkowej cenie za jedyne 9,90 zł. Dostępny jest aż w siedmiu odcieniach. Warto również podkreślić, że produkt nie osypuje się i jest bardzo trwały. Zamknięty w niewielkim, poręcznym opakowaniu idealnie sprawdzi się w podróży, a jego aplikacja jest niezwykle prosta. Wystarczy przeczesać brwi szczoteczką lub spiralką, a następnie nabrać niewielką ilość kosmetyku na dołączony do pudru pędzelek. Puder najlepiej nakładać delikatnymi, posuwistymi ruchami w kierunku wzrostu włosków. Na koniec warto jeszcze raz lekko przeczesać brwi.

Skorzystaj z naszej promocji miesiąca, wybierz swój odcień i ciesz się idealnym makijażem brwi!

 

Jedna myśl na temat “Idealny makijaż brwi jeszcze nigdy nie był tak prosty! Skorzytsaj z naszej promocji miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *