Spotkanie z podopiecznymi fundacji Rak’n’Roll i konsultacje z wizażystką! Staramy się wspierać kobiety w każdej sytuacji.

Spotkanie z podopiecznymi fundacji Rak’n’Roll połączone z warsztatami makijażowymi odbyło się w piątek 28.06 w Warszawie. Rozmawiałyśmy o codzienności, kobiecym pięknie i makijażowych trikach.

Nasze spotkania z kobietami, które borykają się chorobą nowotworową, mają na celu wsparcie oraz doradztwo w zakresie: makijażu, doboru odpowiednich produktów i zaprezentowania ich właściwego stosowania. Dlatego regularnie odwiedzamy miejsca gdzie kobiety w trudnych momentach swojego życia szukają pomocy i kontaktu z kimś, kto je doskonale zrozumie, chcąc towarzyszyć im również w tych trudniejszych chwilach.

Spotkanie z podopiecznymi fundacji Rak’n’Roll i rozmowy o makijażu

Makijaż kojarzy nam się przede wszystkim z podkreśleniem urody, uwydatnieniem jej atutów i ukryciem niedoskonałości. Za pomocą odpowiednio dobranego i wykonanego makijażu możemy uzyskać dowolny efekt i wykończenie. Z jego pomocą możemy zmieniać się niczym kameleon. Jednak są takie sytuacje w życiu, kiedy nie zawsze możemy sięgać po nasze ulubione kosmetyki, a niekiedy musimy również dość mocno zmodyfikować nasz sposób wykonywania makijażu. Takim przykładem jest chemioterapia, kiedy to, nasza skóra jest delikatna, podrażniona i wymaga specjalnego traktowania. Tą właśnie kwestię omawialiśmy w piątek podczas naszego spotkania w fundacji. Uczestniczki spotkania poznały więc kilka makijażowych trików, dzięki którym nawet bez przygotowania pełnego makijażu będą wyglądały elegancko i kobieco.

Nasza wizażystka omówiła, czym jest krem BB, wspomniała o tym, że bez obaw możemy stosować go zamiast ciężkiego podkładu, a uzyskamy przy tym naturalny efekt wyrównanego kolorytu skóry delikatnie muśniętej słońcem. Kolejnym ważnym elementem spotkania był makijaż brwi i ust. Nie od dziś wiadomo, że brwi, to rama oczu, a odpowiednio podkreślone potrafią rewelacyjnie podkreślić oko i uwydatnić spojrzenie. Następnie każda z Pań indywidualnie, pod okiem wizażystki uczyła się jak podkreślić swoje brwi i po jaki rodzaj produktu najlepiej sięgnąć.

Spotkanie z podopiecznymi fundacji Rak’n’Roll zwieńczył indywidualny dobór pomadki, większość uczestniczek zaszalała stawiając na intensywne i bardziej wyraziste kolory. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, a Panie przekonały się, że lato, to czas kiedy wato sięgnąć po intensywne kolory.

Było nam bardzo miło gościć w siedzibie fundacji i mamy nadzieję, że wkrótce, będziemy mogły planować kolejne takie spotkanie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *