Kolejna edycja naszego konkursu Dziewczyna GR już ruszyła! Zachęcamy do zabawy.

Kolejna edycja naszego konkursu Dziewczyna GR właśnie ruszyła. Sprawdź co przygotowaliśmy w ramach pierwszego zadania i włącz się do zabawy. Czekają atrakcyjne nagrody.

Możesz przeżyć prawdziwą przygodę i pojawić się na naszym Instagramie! Do 06.09.2019 r. w każdą sobotę o godz. 12:00 na naszym profilu pojawi się nowy facechart. Raz w tygodniu wyłonimy jedną Laureatkę, która otrzyma nagrodę, a jej konkursowy makijaż pojawi się na naszym profilu.

Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie, odwzorowując makijaż na podstawie opublikowanego facechartu. Następnie należy umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Wszystkiekie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na naszym profilu na Instagramie. Ilość zgłoszeń jest nieograniczona, ale wygrać można tylko raz.

Kolejna edycja naszego konkursu Dziewczyna GR rozpoczyna się od makijażu festiwalowego

Pierwszym zadaniem konkursowym jest makijaż w festiwalowym wydaniu czyli niesłabnący trend, który charakteryzuje się przede wszystkim kolorami. Feeria barw na powiekach z wykorzystaniem intensywnych odcieni, metaliczne wykończenie ust i ciekawy, geometryczny wzór na rozświetlonej twarzy sprawi, że makijaż nie zostanie niezauważony. Z pewnością sprawdzi się on podczas wakacyjny imprez, koncertów i letnich festiwali.

Spróbujecie? Na zgłoszenia czekamy do 25.07.2019

Życzymy powodzenia!

Facechart do odwzorowania znajduje się poniżej.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *