Konkurs Dziewczyna GR – prezentujemy dziś drugie zadanie makijażowe! Baw się z nami kolorami.

Konkurs Dziewczyna GR trwa! Dziś publikujemy drugie zadanie konkursowe, a w roli głównej kolorowy i energetyczny makijaż oczu, oraz wyraziste usta.

Tak jak wspominaliśmy w ubiegłym tygodniu udział w naszym konkursie jest bardzo prosty. Wystarczy przygotować makijaż na podstawie opublikowanego facechartu. Następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Wszystkie szczegółowe informacje na temat  konkursu znajdują się na naszym profilu na Instagramie. Przypominamy, że ilość zgłoszeń nie jest ograniczona, natomiast wygrać można tylko raz.

Konkurs Dziewczyna GR – energetyczne odcienie na powiece i wyraziste usta

Tym razem zadaniem konkursowym jest nasycony kolorami makijaż w wakacyjnym wydaniu. Dominują w nim kolorowe cienie na powiekach w letnich barwach oraz mocniej podkreślone usta nawiązujące do koloru fuksji. Idealnym dopełnieniem całości jest delikatnie rozświetlona cera i wykonturowana twarz.

Do wykonania drugiego zadania makijażowego w naszym konkursie świetnie sprawdzą się kosmetyki naszej marki. Idealny efekt delikatnego rozświetlenia i subtelnego blasku na  twarzy uzyskamy przy użyciu bazy rozświetlającej  – Make-Up Primer Luminous. Z kolei płynny mini korektor i podkład HD pomogą ukryć drobne niedoskonałości i wyrównać koloryt skóry. Sięgając po jeden z wybranych odcieni pudrów HD z filtrem SPF 15 nadamy skórze idealne wykończenie. Do odwzorowania makijażu oczu polecamy nasze cienie do powiek – Soft Color Pearl Mono Eyeshadow, tusz do rzęs Panoramic Lashes All In One Mascara, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób zwiększymy ich objętość oraz winylowy liner z połyskiem, który ułatwi nam wykonanie kreski na powiece. Brwi podkreślimy przy pomocy precyzyjnej konturówki – Longstay Precise Browliner, a na ustach idealnie sprawdzi się nasza matowa pomadka  w kredce – Matte Crayon Lipstick.

Konkurs Dziewczyna GR jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności makijażowych oraz przetestowania produktów naszej marki, których być może wcześniej nie miałyście okazji wypróbować. Serdecznie zapraszamy do zabawy i czekamy na Wasze zgłoszenia.

Życzymy powodzenia!

Facechart do odwzorowania znajduje się poniżej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *