Dołącz do naszej zabawy. Prezentujemy dziś trzecie zadanie konkursowe! Konkurs Dziewczyna GR.

Dołącz do naszej zabawy. Przygotuj makijaż i zawalcz o nagrodę w postaci kosmetyków naszej marki. Szczegóły zamieszczamy poniżej.

Czas na trzecie zadanie w naszym konkursie Dziewczyna GR. Tym razem jest to odważny makijaż z barwionymi na kolorowo brwiami, smokey na powiece i graficznym wzorem w kształcie serduszka. Idealnym dopełnieniem są błyszczące usta, muśnięte błyszczykiem w delikatnym odcieniu. Zdecydowanie jest to makijaż, który pozwoli wykazać się sporą pomysłowością i kreatywnością.

Dołącz do naszej zabawy i zobacz jakie to proste.

Jeśli chodzi o zasady konkursu, aby wziąć udział należy przygotować makijaż na podstawie opublikowanego facechartu. Następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Wszystkie szczegółowe informacje na temat  konkursu znajdują się na naszym profilu na Instagramie. Przypominamy, że ilość zgłoszeń nie jest ograniczona, natomiast wygrać można tylko raz.

Aktualne zadanie konkursowe z łatwością można wykonać kosmetykami naszej marki. Wystarczy sięgnąć po płynny mini korektor do twarzy – So Cute Liquid Concealer, podkład i puder z serii HD oraz naszą potrójną paletę metaliczną, która zawiera w sobie róż, bronzer i rozświetlacz. Oczy podkreślimy przy pomocy winylowego linera i tuszu o właściwościach wydłużająco-pogrubiających – Lash Plumping Mascara. Kolorowe wykończenie brwi zaprezentowanych na facecharcie uzyskamy przy użyciu naszych kolorowych cieni – Soft Color Mono Eyeshadow. Z kolei nasz kultowy Longstay Brow Styling Gel – Długotrwały żel do stylizacji brwi pomoże ujarzmić niesforne włoski. Delikatne, połyskujące wykończenie ust uzyskamy dzięki winylowemu błyszczkowi charakteryzującemu się wysokim połyskiem.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i bardzo jesteśmy ciekawi jak poradzicie sobie z tym zadaniem.

Facechart do odwzorowania znajduje się poniżej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *