Makijaż w stylu glow. Tym razem stawiamy na błysk! To już czwarte zadanie w konkursie Dziewczyna GR.

Makijaż w stylu glow, czyli rozświetlona cera, kolorowe kreski na powiece i ożywiający kolor ma ustach. Kto tym razem zmierzy się z naszym zadaniem?

W tym tygodniu już po raz czwarty z rzędu prezentujemy makijażowe zadanie w naszym konkursie Dziewczyna GR. Zasady są dokładnie takie, jak przy trzech ostatnich zdaniach. Należy przygotować makijaż na podstawie opublikowanego facechartu. Następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Wszystkie szczegółowe informacje na temat  konkursu znajdują się na naszym profilu na Instagramie. Przypominamy, że ilość zgłoszeń nie jest ograniczona, natomiast wygrać można tylko raz.

Makijaż w stylu glow – idealny na lato

Mocniej rozświetlona cera to zdecydowany must have tego sezonu. Lato kocha błysk i połyskujące w słonecznych promieniach drobinki, które sprawią, że nasza skóra będzie wyglądała świeżo i promiennie. Wyraziste, kolorowe kreski na powiece i mocno zaakcentowane usta w ożeźwiającym kolorze sprawią, że nasz makijaż nabierze odrobiny szaleństwa.

Produktami, dzięki którym przygotujemy makijaż w wydaniu glow są kosmetyki z naszej serii metalicznej. Świetnie sprawdzi się również baza pod makijaż z efektem rozświetlacza oraz potrójna paleta rozświetlająca do twarzy.

Zachęcamy do zabawy i życzymy powodzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *