Wakacyjny makijaż! Przed Wami kolejne zadanie konkursowe. Dołącz do zabawy.

Wakacyjny makijaż – tym razem takie właśnie hasło jest motywem przewodnim kolejnego zadania w naszym wakacyjnym konkursie Dziewczyna GR.

 Z czym kojarzy Wam się hasło wakacyjny makijaż? Zapewne z kolorowym akcentem, dlatego w nawiązaniu do wyrazistych letnich odcieni tym razem uczestniczki naszego konkursu, mają za zadanie przygotować makijaż, w którym główną rolę grają oczy. Mocne smoky i cieniowanie na powiekach w kolorze turkusu oraz delikatnie zaznaczone usta, to kolejny facechart do odzwierciedlenia.

Wakacyjny makijaż

Zasady są identyczne, jak przy poprzednich zdaniach. Należy przygotować makijaż na podstawie opublikowanego facechartu. Następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Wszystkie szczegółowe informacje na temat  konkursu znajdują się na naszym profilu na Instagramie. Przypominamy, że ilość zgłoszeń nie jest ograniczona, natomiast wygrać można tylko raz.

Kolorowy akcent na powiece, to świetne dopełnienie wakacyjnej stylizacji za pomocą którego dodamy sobie odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji.

Do wykonania zadania konkursowego świetnie sprawdzą się kosmetyki naszej marki, a efekt końcowy w szybki i łatwy sposób pomoże utrwalić nasz spray utrwalający makijaż.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *