Cienie do powiek w trzech rodzajach wykończenia! Skorzystaj z promocji na produkt miesiąca.

Cienie do powiek z serii Soft Color Mono Eyeshadow tylko teraz dostępne są w wyjątkowej, promocyjnej cenie za jedyne 9,90 zł. Wybierz swoje ulubione wykończenie i baw się jesienią kolorami.

Cienie do powiek – jakie wykończenie będzie najmodniejsze w tym sezonie?

Jesień zazwyczaj kojarzy nam się ze zgaszonymi barwami. Zarówno w ubiorze jak i w makijażu. Jednak zgodnie z obowiązującymi trendami w tym roku jesień będzie sezonem z mocnymi kolorami i błyskiem. Również na powiece. Makijaż oczu ma lśnić bez ograniczeń. Brokat na powiece, metaliczne cienie i połyskujące geometryczna kreska będą hitem.

Zimą oczy podkreślać będziemy także, błękitnymi oraz gołębimi cieniami. Modne będą zarówno te w matowych wersjach, jak i z połyskiem, a nawet obsypane brokatem. Taki make up sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Subtelniejszym akcentem będzie sma niebieska  kreska na powiece. Jesienno-zimowy make-up możemy także nieco przerysować dodając wyrazistości dzięki geometrycznym wzorom.

Do przygotowania takiego makijażu idealnie sprawdzą się cienie do powiek naszej marki  , które przez cały październik można kupić za jedyne 9,90 zł. Pośród tej serii znajdziemy aż trzy rodzaje wykończenia: matowe, perłowe i brokatowe. Dzięki którym z łatwością wykonamy swój ulubiony makijaż oczu.

W palecie barw znajdziemy przekrój kolorów od lekko połyskujących i bardzo jasnych, przez delikatne i mocniejsze kolory brązów, po intensywne odcienie niebiskości i fioletów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *