Era Nowych Kobiet – wsparliśmy spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim! Kobiece wydarzeenie.

Era Nowych Kobiet, to kobiecy projekt zainicjowany przez Joannę Przetakiewicz. Dzięki niemu, jest jeszcze więcej kobiet, które wzajemnie się wspierają i inspirują.

Era Nowych Kobiet z Golden Rose

Nasza marka od wielu lat wspiera różnego rodzaju inicjatywy na rzecz kobiet. Zgodnie z naszą filozofią staramy się wspierać kobiety w różnych sytuacjach zarówno tych pięknych i przyjemnych jak i w tych trudniejszych momentach.

W ostatnim czasie wsparliśmy jedno z kobiecych spotkań w ramach projektu Era Nowych Kobiet, które odbyło się w Ostrowie Wielkopolskim. Uczestniczki spotkania otrzymały upominki w postaci produktów naszej marki.

Projekt ten ma na celu łączenie kobiet, aby żadna z nich już nigdy nie była sama. Cykl wydarzeń, spotkań i warsztatów propaguje budowanie relacji opartych na przyjaźni między kobietami. „Chcemy się wspierać, a nie spierać” – jak mówi Joanna Przetakiewicz. Polega on na stworzeniu mikrospołeczności zrzeszających kobiety z poszczególnych regionów, w których organizowane są wspólne spotkania i aktywności. Dzięki nim jest możliwość poznania wielu fajnych i ciekawych kobiet, wymiany doświadczeń i udziału w różnego rodzaju warsztatach. Ilość chętnych na spotkania pokazuje jak bardzo potrzebna była taka inicjatywa.

Cieszymy się, że i my mieliśmy swój wkład w organizację tego wydarzenia.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *