22 Targi kosmetyczne i fryzjerskie Uroda już za nami! Po raz kolejny zaprezentowaliśmy nasze kosmetyki.

22 Targi kosmetyczne i fryzjerskie Uroda odbyły się w miniony weekend w Gdańsku. Podobnie jak w latach ubiegłych w tym roku również uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu.

Od ponad 20 lat, co roku w pierwszy weekend października, najpopularniejsze marki kosmetyczne i fryzjerskie spotykają się na targach Uroda, podczas których prezentują swoje najlepsze produkty oraz nowości. Jest to doskonała okazja do zapoznania się ofertą danej marki, porozmawiania z jej przedstawicielami oraz przetestowania produktów, których jeszcze nie mieliśmy okazji poznać.

Tego rodzaju branżowe eventy każdego roku przyciągają tłumy odwiedzających, a pośród wystawców znaleźć można zarówno duże, znane na całym świecie marki, polskich producentów jak i małe manufaktury wytwarzające produkty kosmetyczne. Jest to prawdziwy raj dla oczu i zmysłów.

22 Targi kosmetyczne i fryzjerskie Uroda z serią Nude Look

Ostatnie wydarzenie w Gdańsku było doskonałą okazją do zaprezentowania naszej najnowszej serii kosmetyków Nude Look, która jak się okazało cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uczestniczki targów doceniły ją za piękne neutralne odcienie, delikatne wykończenie i przystępną cenę. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się pomadki, najnowszy wypiekany puder do twarzy Sheer Baked Powder  oraz perłowy cień do powiek również z najnowszej serii Nude Look.

Naszym zdaniem tego rodzaju eventy są idealnym zapoczątkowaniem sezonu jesiennego.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *