Sposób na utrwalenie makijażu. Poznaj produkt, który Ci w tym pomoże! Delikatna mgiełka z dużą mocą.

Jak utrwalić makijaż? To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy przy przygotowaniu makijażu na wyjątkową okazję? Na szczęście mamy na to sposób.

Przygotowując makijaż chcemy, aby był on trwały i nienagannie się prezentował. Coraz częściej sięgamy więc po produkty, które dzięki swoim właściwościom pomogą nam przedłużyć jego trwałość. Jednym z najczęściej wybieranych  kosmetyków tego rodzaju jest Make Up Fixing Spray – utrwalający makijaż naszej marki. Jest to spray, który doskonale utrwali nawet najbardziej wymagający makijaż. Dzięki lekkiej, nieklejącej się formule jego stosowanie jest bardzo łatwe i naprawdę komfortowe. Zamknięty w buteleczce z atomizerem o pojemności 120 ml, zmieści się niemal w każdej torebce, a delikatny zapach sprawi, że jego stosowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Idealnie sprawdzi się także w podróży.  Wystarczy spryskać makijaż, mając zamknięte oczy i trzymając spray w odległości ok. 25 cm od twarzy. Po kilkunastu sekundach nasz makijaż jest utrwalony na długie godziny. To obowiązkowy must have, każdej kobiecej kosmetyczki!

Nasz sposób na utrwalenie makijażu został doceniony na portalu wizaż.pl

Warto podkreślić, że nasz sposób na utrwalenie makijażu czyli Make Up Fixing Spray od Golden Rose został doceniony również na portalu wizaż.pl, który od lat prezentuje najlepsze produkty z zakresu zdrowia i urody. Pojawiło się również mnóstwo pozytywnych opinii na temat tego produktu. Recenzentki chwalą go za delikatną formułę, ładny zapach i właściwości jakimi są: przedłużanie trwałości make up’u, „zdejmowanie” pudrowości i nie powodowanie uczucia ściągnięcia na twarzy. Ogromnie nas cieszą takie opinie.

Mieliście już okazję poznać nasz sposób na utrwalenie makijażu i przetestować spray utrwalający makijaż naszej marki?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *