Sięgnij po tusz ze swoją ulubioną szczoteczką i dodaj spojrzeniu objętości! Rzesy w rozmiarze XXL.

 Sięgnij po tusz ze swoją ulubioną szczoteczką i skorzystaj z promocji. Tylko teraz dwa spośród naszych tuszy dostępne są w promocyjnej cenie, za jedyne 13,90 zł.

Wytuszowane, pogrubione i wydłużone rzęsy, to jeden z najważniejszych elementów makijażu. Zarówno tego codziennego jak i wieczorowego. Tym bardziej, że zgodnie z obowiązującymi trendami w tym sezonie królują właśnie mocno podkreślone rzęsy ze zwiększoną objętością w odcieniu głębokiej czerni. To właśnie dzięki nim dodamy sobie tajemniczości, a nasze spojrzenie nabierze głębi.

Mówi się nawet, że dobry tusz do rzęs i odpowiednio dobrana pomadka to kosmetyki, które w zupełności wystarczą, aby w szybki i łatwy sposób poprawić nasz wygląd w każdej sytuacji.

W stylizacji rzęs od lat króluje trend długich, czarnych i pogrubionych rzęs, a w wyborze idealnego tuszu klientki kierują się również  w dużej mierze rodzajem szczoteczki. Nasza promocja obejmuje więc tusze z różnymi szczoteczkami  – klasyczną i silikonową.

Smokey Lashes Mascara – Tusz pogrubiająco-wydłużający to tusz,  który dzięki swojej innowacyjnej i szybkoschnącej formule zwiększy objętość i podkręci rzęsy oraz nada im czarny kolor nie pozostawiając smug. Unikatowa i miękka szczoteczka umożliwi idealne rozprowadzenie produktu na rzęsach. Z kolei False Lashes Mascara – Tusz wydłużająco-pogrubiający z elastyczną i gumową szczoteczką  nada efekt natychmiastowego wydłużenia i uniesienia rzęs od samej nasady.

Skorzystaj z  promocji i sięgnij po tusz ze swoją ulubioną szczoteczką!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *