Sięgnij po ulubiony tusz do rzęs w promocyjnej cenie! Sekret idealnie wytuszowanych rzęs.

Sięgnij po ulubiony tusz do rzęs w promocyjnej cenie i ciesz się wydłużonymi, pogrubionymi i intensywnie czarnymi rzęsami.

Tusz do rzęs nazywany inaczej mascarą, to jednej z najważniejszych kosmetyków przy wykonywaniu makijażu. Jego zadaniem jest podkreślenie oka poprzez optyczne wydłużenie i zagęszczenie rzęs.

Na rynku dostępnych jest wiele wariantów tuszy, które różnią się między sobą rodzajem szczoteczki, kolorem oraz właściwościami. Szczoteczka w tuszu pełni naprawdę istotną rolę, ponieważ głównie to dzięki niej możemy osiągnąć pożądany efekt stylizacji rzęs.

W ofercie naszej marki również dostępna jet seria tuszy z różnymi szczoteczkami – to właśnie one przez cały luty dostępne są w promocyjnej cenie, za jedyne 9,90 zł.

Miracle Lash Mascara – Tusz pogrubiająco-wydłużający, który dzięki swojej formule oraz elastycznej szczoteczce idealnie pokrywa rzęsy od nasady, aż po same końce, nie pozostawiając grudek. Tusz zapewnia pogrubienie i wydłużenie rzęs oraz kolor głębokiej czerni, który utrzyma się przez wiele godzin.

Cat Walk Mascara – Tusz dedykowany miłośniczkom maksymalnie pogrubionych rzęs. Dzięki specjalnie zaprojektowanej, elastycznej szczoteczce krótsze włoski maksymalnie zwiększają objętość rzęs i pogrubiają je, a dłuższe podkręcają i precyzyjnie rozdzielają. Dzięki zawartości dużej ilości pigmentów tusz ma kolor głębokiej czerni i efektownie podkreśla naturalną oprawę oczu.

City Style Mascara – Dzięki niemu wydłużymy i pogrubimy nasze rzęsy. Produkt idealnie przylega do rzęs, nie zbija się w grudki, nie kruszy się i nie rozmazuje. Posiada elastyczną szczoteczkę wyposażoną  w dwa rodzaje włosków: dłuższe włoski maksymalnie wydłużają i podkręcają, a krótsze dodają objętości. Asymetryczna budowa szczoteczki zapewnia również równomierne i precyzyjne rozprowadzenie tuszu, dzięki czemu podkreśla nawet najkrótsze włoski z kącikach oka.

 

Maxim Eyes Mascara – Tusz stworzony z myślą o kobietach, które pragną zwiększyć objętość swoich rzęs. Kosmetyk wyposażony jest w specjalnie wyprofilowaną szczoteczkę, która ułatwia ich wydłużenie i uniesienie. Szczoteczka dociera do wszystkich włosków, również tych najkrótszych i prawie niewidocznych, wyraźnie je unosi i dodaje objętości, zapewniając perfekcyjny kształt każdej rzęsy.

 

Sięgnij po ulubiony tusz, skorzystaj z promocji i ciesz się pięknymi rzęsami.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *