Jak świętowaliśmy Dzień Kobiet w Galerii Rzeszów? Festiwal Mody i Urody.

W sobotę 7 marca Galeria Rzeszów w wyjątkowy sposób uczciła Dzień Kobiet. Zorganizowany został Festiwal Mody i Urody, podczas którego na uczestników czekało mnóstwo atrakcji.

Festiwal Mody i Urody to cykliczne wydarzenie organizowane w Galerii Rzeszów z okazji Święta Kobiet, podczas którego Panie mają możliwość poznania wielu nowości kosmetycznych, podpatrzenia makijażowych trików, skorzystania z pomocy doradców i poznania najnowszych trendów w modzie i urodzie. Jest to również świetna okazja do tego, aby sięgnąć po odważniejsze kolory i przekonać się w czym wyglądamy i czujemy się najlepiej.

Po raz kolejny marka Golden Rose przygotowała z tej okazji stoisko, przy którym nasze wizażystki doradzały w jaki sposób wystylizować brwi, jak dobrać podkład i odpowiedni kolor pomadki do danego typu urody i koloru oczu. Na miejscu można było również wykonać manicure. Pojawiało się także sporo pytań o makijażowe trendy na nadchodzący sezon.

Trendy to zawsze jeden z najciekawszych i najgorętszych tematów tego typu spotkań. Dzięki bogatemu asortymentowi naszej marki, wizażystki mogły zaprezentować najmodniejsze w tym sezonie makijaże. Królowało rozświetlone wykończenie, makeup no makeup, delikatnie podkreślone oko pastelowymi cieniami i usta podkreślone neutralnymi kolorami. Panie były zachwycone naszą serią Nude Look, która idealnie wpisuje się wiosenno-letnie trendy oraz podkładami i korektorami z serii HD, które sprawdzą się w makijażu typu no makeup.

To był bardzo miły dzień!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *