Oko w roli głównej! Sposób na makijaż w domowym zaciszu. Kocie oko.

Oko podkreślone czarną kreską nigdy nie wychodzi z mody. Zapewnia elegancki, a zarazem intrygujący wygląd. Poniżej prezentujemy kilka wskazówek jak wykonać taki makijaż.

Czarna kreska świetnie uwydatnia kontur oka i wyostrza spojrzenie. Połączona z delikatnymi i naturalnymi kolorami cieni do powiek oraz pastelowym lub transparentnym błyszczykiem  gwarantuje klasyczny, subtelny efekt, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Większość kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu, bez choćby odrobiny makijażu, jakim jest właśnie podkreślone oko. Mówi się, że dobrze podkreślone oko nadaje głębi spojrzeniu oraz powoduje, że twarz staje się bardziej wyrazista. Część kobiet, zwłaszcza w obecnej sytuacji, na co dzień rezygnuje z podkładu. Niełatwy w obecnych czasach jest także makijaż ust. Wato więc postawić na oko. Poniżej prezentujemy krok po kroku jak wykonać taki makijaż.

1. Na ruchomą powiekę , w miejsce nad jej załamaniem oraz na dolną powiekę nakładamy satynowy, ciemnobeżowy cień

2.  Rozpoczynając od wewnętrznego kącika, blisko nasady górnych rzęs rysujemy czarną kreskę. Można użyć konturówki lub eyelinera. Następnie przedłużamy linię poza zewnętrznym kącikiem i unosimy ku górze

3. Za pomocą brązowego, matowego cienia przyciemniamy zewnętrzny kącik górnej i dolnej powieki, a następnie delikatnie rozcieramy kosmetyk

4. Mocno tuszujemy rzęsy. Idealnie sprawdzi się tutaj nasz tusz zwiększający objętość z serii Nude Look

5. Aby otrzymać bardziej wyrazisty efekt możemy przykleić kilka kępek sztucznych rzęs

6. Podkreślamy brwi, a włoski u ich nasady unosimy ku górze przy użyciu żelu Longstay Brow Styling Gel

7. Kości policzkowe podkreślamy matowym różem w lekko morelowym odcieniu

8. Na usta nakładamy delikatny błyszczyk

 

Gotowe!

Zachęcamy do sięgnięcia po produkty naszej marki.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *