Makijaże do finału konkursu Miss Polonia Woj. Łódzkiego 2020

Gala finałowa konkursu już za nami. Mimo, że tegoroczna edycja była dość specyficzna, przedsięwzięcie udało się zrealizować w tradycyjnej formie, a makijaże przygotowały nasze wizażystki.

Tegoroczny finał konkursu odbył się w bardzo prestiżowym miejscu, jakim jest Tatr Wielki w Łodzi im. Stefana Jaracza. Uczestniczyło w nim 18 kandydatek. Galę prowadzili Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019 i Mateusz Hładki.

Finalistki tak jak zawsze, prezentowały się przed publicznością kilkukrotnie, za każdym razem w innych stylizacjach (m.in. w sukienkach casualowych, kostiumach kąpielowych, w bieliźnie, w sukniach ślubnych). Po dwóch wyjściach z 18 kandydatek jurorzy wyeliminowali 8, a po sześciu z pozostałej dziesiątki wyłonili już tylko pięć. W tym wąskim gronie TOP 5 przyznano najważniejsze najwazniejsze. Tytuł II Wicemiss przypadł Katarzynie Blando z Łodzi. I Wicemiss została Justyna Jarczewska ze Zduńskiej Woli, a korona Miss Polonia Województwa Łódzkiego spoczęła na skroniach 22-letniej Klaudii Plesiak, studentki dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Podobnie jak w latach ubiegłych za makijaże wszystkich uczestników odpowiadały wizażystki naszej marki. Tym razem stawialiśmy na rozświetloną cerę, mocniej zaakcentowane oczy i delikatnie podkreślone usta. Makijaże powstały z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Wszystkie finalistki prezentowały się wyjątkowo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *