Golden Rose na targach Beauty Days! Zapraszamy do obejrzenia relacji!

Golden Rose na targach Beauty Days! Zapraszamy do obejrzenia relacji! Kolejna edycja targów Beauty Days już za nami.

Na targach Beauty Days ,które odbyły się 21-23 maj 2017 roku na hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie o powierzchni około 30 000 m2, spotkało się 250 najpopularniejszych marek fryzjerskich i kosmetycznych aby zaprezentować swoje nowości. Wystawcy przygotowali wiele ciekawych propozycji.  Uczestnicy mogli wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach, pokazach oraz konkursach.

Jakie atrakcje czekały na targach Beauty Days ?

Trzecia już edycja konferencji Meet Beauty podzielona została na 4 różne strefy.

Strefa pielęgnacji paznokci:

Pierwszą strefą, na której Golden Rose zaprezentowało swoje produkty była to strefa relaksu i pielęgnacji dłoni. Mogły nas odwiedzić zarówno blogerki, vlogerki i youtuberki. Natomiast sama konferencja nie była imprezą zamkniętą. Mógł przyjść każdy kto chciał się dowiedzieć nowinek kosmetycznych. Strefa paznokci Golden Rose cieszyła się wśród gości dużym zainteresowaniem. Klientki mogły się zrelaksować podczas pielęgnacji i malowania paznokci oraz zaczerpnąć porad lub uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Golden_Rose_MAlowanie_Paznokci

Strefa wizażu:

Kolejna strefa na której pojawiło się Golden Rose to strefa wizażu podczas Konferencja Meet Beauty. Odbyło się spotkanie szkoleniowe z blogerkami i vlogerkami urodowymi, które przeprowadziła znana wizażystka  Karolina Zientek używając oczywiście produktów marki Golden Rose. Karolina podzieliła się z uczestniczkami konferencji nowinkami ze świata wizażu. Ale również poruszyła tematykę dobierania kolorów makijażu na podstawie koła barw, które możemy zaobserwować na zdjęciu.

Beauty_Days_Karolina_Zietek_Warsztaty

Stoisko Golden Rose  jak już wcześniej wspomniałyśmy cieszyło się  sporym zainteresowaniem. Największą ciekawość budziła nowa matowa pomadka w płynie  – Longstay Liquid Matte  w kolorze nude o numerze 24, mająca swoją premierę właśnie podczas targów. Pomadki  Longstay Liquid Matte  występują, aż w 29 różnych odcieniach kolorystycznych. Znajdziemy tam zarówno kolory nude, róże, odcień czerwieni, który optycznie wybieli zęby nr 18 czy też “wampirzy” fiolet.

Nasze stoisko odwiedziły między innymi znane youtuberki   O Matko i Córko. Na kanale dziewczyn znajdziemy tematykę lifestylową zaczynając od nowości kulinarnych, przez różnego rodzaju challenge. Gorąco zachęcamy do odwiedzania kanału.

O_Matko_i_Corko_Beauty_Days

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.