Naturalne i aksamitne wykończenie makijażu. Skorzystaj z promocji!

Naturalne i aksamitne wykończenie makijażu. Skorzystaj z promocji! Niższa cena tylko we wrześniu.

Naturalne i aksamitne wykończenie makijażu pomoże uzyskać puder mineralny naszej marki, dostępny w promocyjnej cenie.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów pudrów. Różnią się one między sobą formułą, właściwościami oraz przeznaczeniem.  W przypadku pudrów istotny jest również stopień ich zmielenia. Ponieważ pudry drobniej zmielone są zdecydowanie delikatniejszy od tych grubiej zmielonych, które w dotyku są bardziej szorstki. Przy pomocy pudru w łatwy i szybki sposób przedłużymy trwałość makijażu oraz nadamy mu pożądanego blasku.

We wrześniu puder mineralny – Mineral Terracotta Powder od Golden Rose dostępny jest w wyjątkowej, promocyjnej cenie za jedyna 20,90 zł.

Puder mineralny jest jednym z częściej wybieranych pudrów, ponieważ jego skład wzbogacony jest o kompleks minerałów, które dzięki swoim właściwościom tworzą ochronną barierę między skórą, a szkodliwymi czynnikami środowiska. Coraz częściej poszukując odpowiedniego kosmetyku sięgamy po produkty, które mają dobroczynne właściwości.

 Zachęcamy do skorzystania z promocji.

Warto podkreślić, że posiada on lekką i delikatną formułę dzięki czemu produkt jest przyjemny w użyciu. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.