Ostatni weekend spędziliśmy na targach urodowych!

Ostatni weekend spędziliśmy na targach urodowych! Jesienna edycja Bauty Forum 2019.

Ostatni weekend spędziliśmy  w Warszawie na jesiennej edycji targów Beauty Forum. Nasza najnowsza kolekcja Nude Look cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Ostatni weekend lata spędziliśmy wśród urodowych nowinek

21 i 22 września czyli ostatni weekend lata był dla nas bardzo pracowity. Po raz kolejny z rzędu wzięliśmy udział w największym wydarzeniu beauty, jakim są targi Beauty Forum. Jest to jeden z największych w Polsce, cyklicznych eventów branżowych, podczas którego najpopularniejsze marki prezentują swoje topowe produkty oraz nowinki, które pojawiły się na rynku na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy.

Tym razem marka Golden Rose zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję kosmetyków – Nude Look, w skład której wchodzą: pudry, korektory, rozświetlacz, róż do twarzy, cienie do powiek oraz produkty do makijażu ust.

Klientki były zachwycone wszystkimi nowościami. Kolekcja idealnie wpisuje się w makijażowe trendy na nadchodzący sezon. Strzałem w dziesiątkę okazały się nowe pomadki i błyszczyki, a zainteresowanie naszym pudrem Sheer Baked Powder oraz perłowym cieniem do powiek Pearl Baked Eyeshadow przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Nasze stanowisko zostało podzielne na trzy strefy: makijażu ust, doboru podkładów oraz stylizacji brwi, a przy każdej z nich wizażystki naszej marki służyły radą w doborze idealnych produktów.

Kolejna edycja już za kilka miesięcy, mamy nadzieję, że do zobaczenia!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.