Pierwszy Międzynarodowy Konkurs Szkół Beauty - ICE LOOK 2019

Pierwszy Międzynarodowy Konkurs Szkół Beauty – ICE LOOK 2019 Relacja z finału.

 Pierwszy Międzynarodowy Konkurs Szkół Beauty –  ICE LOOK 2019 zorganizowany został przez Łódzką Szkołę Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa – Anagra. Byliśmy tam!

6 grudnia czyli w iście świątecznym klimacie odbył się Pierwszy Międzynarodowy Konkurs Szkół Beauty –  ICE LOOK 2019, który zainicjowała Łódzka Szkoła Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa – Anagra.

Finał konkursu odbył się w Łódzkiej Specjalnej  Strefie Ekonomicznej, gdzie spotkała się młodzież, prezentująca swoje umiejętności w aż trzech kategoriach: :  „Make up”, „Fryzjerstwo kreatywne damskie”, „Fryzjerstwo męskie barberstwo”.  Tematem przewodnim każdej stylizacji miała być zimowa aura.

Patronat nad konkursem objęła Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz  Pan Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi. Jurorami w konkursie były między innymi osoby od lat związane z marką Golden Rose – wizażystka marki Paulina Pilipczuk oraz Urszula Sypniewska.

Obie Panie były pod ogromnym wrażeniem umiejętności i kreatywności młodych uczestników konkursu. Warto również wspomnieć, że Paulina Pilipczuk jest absolwentką szkoły Anagra i to właśnie tam zdobywała pierwsze wizażowe szlify i zgłębiała tajniki tego zawodu, które teraz z łatwością wykorzystuje podczas eventów i szkoleń prowadzonych przez naszą markę.

Wszyscy członkowie jury mieli niełatwą decyzję do podjęcia, ale po burzliwych obradach udało się wyłonić najlepszych. W kategorii  „Make up” Mistrzynią Świata została Julia Szymańska, Mistrzynią  Świata w kategorii „Fryzjerstwo Kreatywne Damskie” została Martyna Kowalska.  Natomiast w kategorii „Fryzjerstwo męskie barberstwo” Mistrzem został Kacper Orzechowski.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ciekawym wydarzeniu!

 

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.