Sheer Baked Powder zdobył wyróżnienie - Najlepszy Produkt 2020!

Sheer Baked Powder zdobył wyróżnienie – Najlepszy Produkt 2020! Otrzymaliśmy srebry medal w kategorii kremy BB, pudry i podkłady.

Sheer Baked Powder to nasz najnowszy puder z serii Nude Look. Mimo, że jest dostępny na rynku dopiero od kilku miesięcy, już zdobył serca klientek i otrzymał pierwszą nagrodę.

Kosmetyk zawiera perłowe mikro pigmenty, które rozpraszają światło i wygładzają  skórę, co czyni ją świeżą i pełną naturalnego blasku. Dzięki niemu idealnie wykończymy makijaż, dodając sobie pożądanej świetlistości. Puder Sheer Baked Powder został doceniony od razu tuż po jego premierze. Pokochały go klientki, a znane blogerki i influencerki bardzo często rekomendowały na swoich kanałach. Doceniono jego uniwersalność, wydajność i eleganckie opakowanie.

Produkt został także doceniony  w 9 edycji ogólnopolskiego badania konsumenckiego NAJLEPSZY PRODUKT 2020 – Wybór Konsumentów®, zdobywając drugie miejsce na podium i srebrny medal w kategorii: kremy BB, pudry i podkłady. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że celem tego badania było wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych nowych (lub odświeżonych) produktów z branży FMCG wprowadzonych na rynek w okresie od 1 września 2018 roku do 1 września 2019 roku.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 16 stycznia w warszawskim hotelu Polonia Palace, a prowadzącym spotkanie był prezenter telewizyjny Tomasz Kammel.

 

Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.