Sposoby na wakacyjne malowanie paznokci!

Sposoby na wakacyjne malowanie paznokci! Letni manicure.

Jak wybrać lakier idealny na lato? Czym się kierować szukając idealnego produktu? Jakie kolory królują w tym sezonie? Poniżej prezentujemy kilka wskazówek i porad.

Lato i wakacyjne wyjazdy rządzą się swoimi prawami. Długie kąpiele w wodzie i różnego rodzaju inne aktywności sprawiają, że poszukujemy odpowiednich produktów kosmetycznych, które sprawdzą się trudniejszych warunkach, aniżeli te domowe.

Manicure to od lat jeden z ważniejszych elementów naszego wizerunku, bowiem zadbane dłonie i pomalowane paznokcie są naszą wizytówką. Coraz więcej Pań latem stawia na odważniejszy manicure, decydując się na ciekawe zdobienia, intensywne, neonowe kolory oraz połyskujące odcienie.

Jakie cechy powinien mieć lakier idealny na wakacje? Przede wszystkim powinien być trwały, dość szybko schnąć na paznokciach oraz mieć dobrą pigementację. Szczególnie polecamy naszą serię lakierów holograficznych, która liczy 7 odcieni. Ich formuła zawiera w swoim składzie pigment holograficzny, przypominający diamentowy pył, dzięki czemu uzyskamy piękny, błyszczący efekt.

Działające na zasadzie pryzmatu drobinki, tworzą efekt tęczy i dają wrażenie trójwymiarowego obrazu. Lakier nigdy nie wygląda jednakowo, kolor i jego natężenie zamieniają się w zależności od położenia płytki względem światła.

Zamknięty w eleganckiej buteleczce lakier jest łatwy i wygodny w użyciu.

W tym sezonie, na paznokciach królują również neony i brokatowe zdobienia. Takie kolory znajdziemy pośród naszej serii lakierów Ice Chic, które gwarantują połączenie olśniewającego blasku i długotrwałej formuły.

Z ich pomocą uzyskamy na paznokciach efekt tzw. tafli lodu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.