Niezawodne kosmetyki do makijażu brwi i rzęs w promocyjnej cenie!

Niezawodne kosmetyki do makijażu brwi i rzęs w promocyjnej cenie!

Jak w łatwy i szybki sposób wykonać perfekcyjny makijaż brwi oraz jak sprawić, że rzęsy będą idealnie pogrubione, wydłużone i podkręcone?

We wrześniu stawiamy na brwi i rzęsy. Z tej okazji przygotowaliśmy aż dwie promocje na kosmetyki, dzięki którym makijaż stanie się łatwiejszy i szybszy w wykonaniu, a efekt będzie naprawdę zaskakujący.

Mówi się, że brwi są ramą oczu, że odpowiednim kształtem i odcieniem możemy nadać naszej twarzy zupełnie inny wygląd. Nawet jeśli na co dzień nie stosujemy wielu produktów do makijażu, warto sięgnąć po odpowiedni kosmetyk do brwi. Polecamy nasz puder – Eyebrow Powder, który teraz dostępny jest w promocyjnej cenie, za jedyne 9,90 zł. Dzięki niemu w naturalny sposób wygładzimy brwi i podkreślimy kolorem. Puder daje również możliwość stopniowania ilości nakładanego kosmetyku. W zestawie znajduje się aplikator, który ułatwia nakładanie produktu. Dostępnych jest aż siedem kolorów, a jego istotną zaletą jest trwałość oraz to, że się nie osypuje.

Jednym z ważniejszych kosmetyków oprócz produktu do makijażu brwi jest tusz do rzęs. Tusz idealny to taki, który perfekcyjnie pokryje rzęsy kolorem od nasady, aż po same końce, pięknie rozdzieli rzęsy, nie pozostawiając grudek, podkręci je wydłuży zagęści rzęsy. Oczywiście każda z nasz ma inne potrzeby i zapewne dla każdej z nas definicja tuszu idealnego brzmi nieco inaczej. Biorąc to pod uwagę, przygotowaliśmy drugą wrześniową promocję, obejmującą wybrane tusze do rzęs z silikonowymi szczoteczkami, które różnią się od siebie kształtem są to: Miracle Lash Mascara – Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający, Cat Walk Mascara -Tusz do rzęs pogrubiający, City Style Mascara – Tusz do rzęs wydłużająco-pogrubiający, Maxim Eyes Mascara – Tusz do rzęs wydłużający, a każdy z nich przez cały wrzesień kupicie za jedyne 10,90 zł.

Skorzystajcie z promocji i uzupełnijcie swoją kosmetyczkę na jesień!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.