Makijaże do finału konkursu Miss Polonia Woj. Łódzkiego 2020

Makijaże do finału konkursu Miss Polonia Woj. Łódzkiego 2020

Gala finałowa konkursu już za nami. Mimo, że tegoroczna edycja była dość specyficzna, przedsięwzięcie udało się zrealizować w tradycyjnej formie, a makijaże przygotowały nasze wizażystki.

Tegoroczny finał konkursu odbył się w bardzo prestiżowym miejscu, jakim jest Tatr Wielki w Łodzi im. Stefana Jaracza. Uczestniczyło w nim 18 kandydatek. Galę prowadzili Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019 i Mateusz Hładki.

Finalistki tak jak zawsze, prezentowały się przed publicznością kilkukrotnie, za każdym razem w innych stylizacjach (m.in. w sukienkach casualowych, kostiumach kąpielowych, w bieliźnie, w sukniach ślubnych). Po dwóch wyjściach z 18 kandydatek jurorzy wyeliminowali 8, a po sześciu z pozostałej dziesiątki wyłonili już tylko pięć. W tym wąskim gronie TOP 5 przyznano najważniejsze najwazniejsze. Tytuł II Wicemiss przypadł Katarzynie Blando z Łodzi. I Wicemiss została Justyna Jarczewska ze Zduńskiej Woli, a korona Miss Polonia Województwa Łódzkiego spoczęła na skroniach 22-letniej Klaudii Plesiak, studentki dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Podobnie jak w latach ubiegłych za makijaże wszystkich uczestników odpowiadały wizażystki naszej marki. Tym razem stawialiśmy na rozświetloną cerę, mocniej zaakcentowane oczy i delikatnie podkreślone usta. Makijaże powstały z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Wszystkie finalistki prezentowały się wyjątkowo!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.