Warsztaty makijażowe w studiu Makijażovvnia

Warsztaty makijażowe w studiu Makijażovvnia

Kilka dni temu w białostockim studiu wizażowym Makijażovvnia odbyły się warsztaty z makijażu. Byliśmy partnerem tego wydarzenia.

fot. Anna Dalidutko

 

Regularnie, od wielu lat wspieramy różnego rodzaju szkoły kosmetyczne i studia makijażowe, przekazując materiały i produkty naszej marki, niezbędne do przeprowadzania szkoleń i wyposażenia pracowni zajęciowych.

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę ze studiem wizażowym Makijażovvnia, które mieści się w Białymstoku i jest organizatorem wielu cyklicznych szkoleń o różnej tematyce z zakresu wizażu.

W ramach współpracy, przekazaliśmy różnorodne produkty do makijażu, które przydały się podczas warsztatów, dzięki czemu uczestniczki miały okazję bliżej poznać markę, przetestować najnowsze odcienie i przekonać się jak produkty naszej marki sprawdzają się w przygotowaniu różnorodnych makijaży. Tematem przewodnim były techniki makijaży: Angel Look i Hollywood.

Warsztaty przebiegały pod czujnym okiem doświadczonej wizażystki, która podzieliła spotkanie na dwie część – teoretyczną i praktyczną, czego efektem były piękne makijaże.

 

 

 

Komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.