Jak dobrać lakier lub konturówkę do ulubionej pomadki? Porady w zasięgu ręki!

Jak dobrać lakier lub konturówkę do ulubionej pomadki? Porady w zasięgu ręki! Skorzystajcie z naszej pomocy.

Zastanawiasz się, jaki makijaż pasuje do Twoich oczu lub jaki kolor lakieru wybrać tym razem? Nasz chatbot w łatwy sposób Ci w tym pomoże oraz przedstawi porady wizażystki i udzieli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Chatbot zadebiutował na Messenger marki w czerwcu ubiegłego roku i od tego czasu służy pomocą w makijażowych poradach. Mimo, że działa już od jakiegoś czasu, wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, umożliwiając bezpośrednią komunikację i szybkość w odpowiadaniu na Wasze pytania.

Dzięki niemu mamy również możliwość sprawnego informowania o bieżących, akcjach, pomysłach i wydarzeniach. Sekcją, która od miesięcy cieszy się największą popularnością są „porady wizażystki” – to tutaj możecie zadawać pytania na temat produktów, ich przeznaczenia oraz sposobów aplikacji. Nierzadko pytacie również o trendy, najmodniejsze odcienie i triki makijażowe. Nasz chatbot umożliwia również indywidualne dopasowanie makijażu dla koloru tęczówki lub pomoc w wyborze odpowiedniego lakieru do paznokci na wybraną okazję oraz do danego kształtu paznokcia. Dzięki niemu możecie być zawsze na bieżąco i nie umknie Wam żadna istotna informacja ze świata Golden Rose.

Jak to działa? Wystarczy wejść na nasz profil na Facebook’u, rozpocząć konwersację i odpowiedzieć na kilka pytań związanych z polityką bezpieczeństwa. Następnym krokiem jest wybranie kategorii, która nas interesuje.  Chatbot, zada kilka praktycznych pytań, na podstawie których przygotuje poradę w postaci sugerowanej stylizacji oraz prześle produkty niezbędne do jej wykonania. Proste, prawda?

Mieliście już okazję skorzystać z tego rozwiązania? Jeśli nie, koniecznie spróbujcie!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.