Aż trzy nowe produkty do makijażu oczu!

Aż trzy nowe produkty do makijażu oczu! Poznaj nasze nowości.

Efektownie podkreślone oczy, to jeden z ważniejszych elementów makijażu. Zwłaszcza teraz, kiedy każdego dnia nosimy maseczki, zasłaniające sporą część twarzy. Dziś opowiemy o naszych najnowszych produktach, które idealnie sprawdzą się do makijażu oczu.

Jednym z najpopularniejszych kosmetyków jest tusz do rzęs. Łatwy w użyciu produkt, dzięki któremu podkreślimy i uwydatnimy spojrzenie. Tusz ma za zadanie podkręcić, wydłużyć oraz pogłębić kolor i zwiększyć objętość naszych rzęs? Rodzajów tuszy jest bardzo dużo, nasza marka ma ich w swojej kolekcji całkiem sporo. Jak więc wybrać ten najbardziej odpowiedni dla nas?

Tusze do rzęs różnią się między sobą przede wszystkim, formułą oraz rodzajem szczoteczki. Szczoteczki dzielimy na silikonowe i z włosia oraz na te o klasycznym i bardziej wymyślnym kształcie . Ciężko jest odpowiedzieć na pytanie, jaka szczoteczka do tuszu jest najlepsza, ponieważ to bardzo indywidualna kwestia oparta na własnych preferencjach, przyzwyczajeniach i wprawie w malowaniu rzęs. Istotny jest również rodzaj posiadanych rzęs, ich długość oraz to czy są naturalnie podkręcone czy całkowicie proste.

Dziś chcemy przedstawić nasze trzy nowe kosmetyki, a w tym dwa tusze o różnorodnych szczoteczkach.

Dwie maskary – wiele możliwości

 Lash Loving Mascara i Mega Lashes Mascara, dwie maskary do rzęs ze specjalnie wyprofilowanymi szczoteczkami i wegańską formułą.

Tusz Lash Loving posiada kremową formułę i klasyczną szczoteczkę z włosia, dzięki której, aplikacja kosmetyku jest bardzo prosta. Z jego pomocą nadamy rzęsom efekt wydłużonych, pogrubionych, dokładnie pokrytych kolorem rzęs, bez uczucie sklejenia. Rzęsy zyskają objętość i wyrazisty efekt przez wiele godzin.

Z kolei tusz Mega Lashes Mascara, charakteryzująca się również kremową formułą, posiada dwustronną, silikonową szczoteczkę, która sprawi, że rzęsy zostaną maksymalnie uniesione i rozdzielone, zwiększając swoją długość i objętość. Ten rodzaj szczoteczki wymaga już nieco wprawy. Aby uzyskać efekt uniesionych rzęs, należy skorzystać z płaskiej strony, natomiast w celu wyczesania i rozdzielenia rzęs, należy obrócić szczoteczkę i użyć strony z włoskami.

Obie maskary zamknięte są w pięknych, metalicznych opakowaniach przykuwających uwagę.

Naturalny efekt na wyciągnięcie ręki

Trzecią naszą nowością jest Brow Fixing Gel Brow & Lash Mascara – żelowa maskara do stylizacji brwi i podkreślenia rzęs, która występuje w formie przezroczystego żelu. Dzięki niej uzyskamy maksymalnie naturalny wygląd, ponieważ stosowana na brwi nada kształt i utrwali włoski nie usztywniając ich, a nakładana na rzęsy delikatnie je podkreśli i uniesie. Jej dodatkowym atutem jest wegańska formuła oraz skład wzbogacony w biotynę, prowitaminy B5 i aminokwasy, które pomogą zregenerować i odżywić brwi, a także stworzyć warstwę ochronną dla rzęs. Jest to kosmetyk, który idealnie sprawdzi się do odżywienia i wzmocnienia rzęs, ponieważ ma w sobie właściwości pielęgnacyjne. Idealnie sprawdzi się również wtedy, kiedy nie chcemy nakładać kolorowych kosmetyków, a jednocześnie chcemy ujarzmić brwi i delikatnie podkreślić rzęsy.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.