Sposób na perfekcyjny manicure hybrydowy wykonany produktami GR!

Sposób na perfekcyjny manicure hybrydowy wykonany produktami GR! Poznaj nasze nowości

Manicure hybrydowy jest od dłuższego czasu jednym z najpopularniejszych sposobów stylizacji paznokci. Charakteryzuje się długotrwałym efektem, nadaje dłoniom estetyczny wygląd i jest dość łatwy w aplikacji. W ostatnim czasie również marka Golden Rose poszerzyła swój asortyment o produkty do manicure hybrydowego.

Marka od samego początku znana jest z dobrej jakości lakierów do paznokci oraz dużego wyboru kolorów. Od teraz więc już wszystkie klientki – zarówno te sięgające po klasyczne lakiery do paznokci jaki i te preferujące lakiery hybrydowe, znajdą w naszych punktach stacjonarnych coś dla siebie.

W skład naszej najnowszej serii do manicure hybrydowego wchodzą: pilnik i polerka do paznokci w jednym, odtłuszczacz do manicure hybrydowego, baza do lakierów hybrydowych, hybrydowy lakier do paznokci, top do lakierów hybrydowych No Wipe oraz preparat do usuwania lakierów hybrydowych.

Pilnik i polerka do paznokci w jednym pomoże usunąć pozostałości lakieru oraz wyrównać i wygładzić płytkę paznokcia przed aplikacją produktów. Za pomocą odtłuszczacza do manicure hybrydowego przygotujemy paznokcie do dalszych kroków. Wystarczy użyć bezpyłowego wacika i przetrzeć nim płytkę przed aplikacją bazy. Baza do lakierów hybrydowych, to produkt który należy nałożyć na suche i czyste paznokcie, a następnie utwardzić przez 30 sekund w specjalnej lampie UV. Następnym krokiem jest aplikacja hybrydowego lakieru do paznokci. Produkt należy nakładać bezpośrednio na pokrytą bazą płytkę paznokcia, stosując dwie cienkie warstwy i utwardzając każdą warstwę przez 30 sekund w lampie UV. W ostatnim Na koniec sięgamy po top do lakierów hybrydowych No Wipe, który zabezpieczy naszą stylizację i przedłuży jej trwałość zapewniając błyszczące wykończenie. Należy zaaplikować go na suchą płytkę i utwardzić w lampie UV przez 60 sekund. Ostatnim produktem wchodzącym w skład naszej najnowszej serii jest preparat do usuwania lakieru hybrydowego, który z łatwością rozpuszcza i usuwa wszystkie nałożone warstwy, jednocześnie nie uszkadzając płytki paznokcia.

Warto również podkreślić, że baza, lakier do paznokci i top charakteryzują się dużą pojemnością – aż 10,2 ml, a kolorystyka naszych najnowszych lakierów jest naprawdę bogata – od subtelnych kolorów nude, przez róże, czerwienie, odcienie bordo, granat, fiolety, aż po cztery brokatowe odcienie, które świetnie dopełnią każdą stylizację. Na chwilę obecną dostępne są aż 43 odcienie.

Produkty, które wchodzą w skład naszej najnowszej serii, ułatwią kompleksowe przygotowanie manicure hybrydowego zarówno w domowym zaciszu jak i w profesjonalnym salonie.

 

Zachęcamy do przetestowania!

 

Dołącz do naszego newslettera Chcesz być na bieżąco i dostawać informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach?

Dołącz do naszego newslettera.